Counter Strike Source: Przegląd map i modów

A jak Aim Maps
Aim to mapy kontaktowe , zwykle to bardzo małe pomieszczenia lub place z różnymi przeszkodami, stworzono je do rozgrywania szybkich rund ,zwykle jest to wesoła rzeźnia , z taktyką nie wiele mająca wspólnego , runda nie trwa zwykle dłużej niż 1:30 minuty. Na mapach tych nie zawsze kupujemy broń , na niektórych pukawki rozłożone są w konkretnych miejscach na mapie co trochę zalatuje starym dobrym Deathmatch’em Jeśli chodzi o sam wygląd mapek to wiele z nich jest robiona na szybko , są brzydkie
i mało szczegółowe. Mapy bardzo często łączone są z trybem Deathmatch i Gun Game. Mapy oznaczone są przedrostkiem Aim_*

+\
Szybka rozgrywka
-\
Czasami giniemy jeszcze zanim zdążymy kupić broń.

Image 

B jak Break Maps
Jest to rodzaj map które można totalnie zdemolować , to taki typ mapy gdzie nie wchodzi się drzwiami tylko wybija dziurę w ścianie , bądź podłodze. Zasady pozostają niezmienione CT poluje na Terro i odwrotnie tyle że sceneria jest o wiele ciekawsza bo tworzymy ją sobie sami Drążymy tunele , przebijamy przez ściany , wykopujemy bunkry , co się komu w danej chwili podoba. Jednym słowem sami sobie kształtujemy pole bitwy. Wyobraźcie sobie taką scenę , duży biurowiec ,jesteście w pułapce i nie macie dokąd uciec a nad głowami świszczą wam kule , wystarczy wtedy strzelić w podłogę i spadamy piętro niżej niczym w filmie Underworld. Prawie każda mapa posiada pewne dolne ograniczenie , dla zbyt ciekawych świata explorerów kopiących się za nisko ,przygotowano przepaść ,kąpiel w kwasie ,dół z kolcami itd. Rozwiązanie dobre ale dzięki temu jest raj dla teamkillerów którzy uwielbiają usuwać nam grunt z pod nóg , dosłownie. Na szczęście zawsze są szybko banowani, Mapy łączone czasami z trybem Deathmatch i Gun Game , zawsze mają break w nazwie np. breakfloor , breakall.

+\
Totalna demolka
Oryginalność
-\
Teamkillerzy

Image 

C jak Climb Maps
To jest dopiero mod dla naprawdę cierpliwych Jest to grupa map na których nie walczymy lecz się wspinamy , ich cele jest zajęcie szczytu mapy, a powiem że daje to
niesamowitą satysfakcję , bo droga na górę jest bardzo trudna. Z początku jest to tylko skakanie z półki na półkę ale im wyżej jesteśmy tym półki staja się mniejsze i bardziej od siebie oddalone okolice szczytu zaś to prawdziwy HARDCORE na pewno przydadzą się umiejętności surfowania i skręcania w powietrzu.
Ze względu na to że wspinaczka jest bardzo trudna a pomyłka kończy się zwykle upadkiem na sam dół dodano tu opcję save & load. Przy pomocy komendy !save – zapisujemy, !back – wczytujemy. Jeśli mapa zostanie zmieniona na inną a my nie zdążymy jej ukończyć to nie należy się martwić bo nasze postępy i tak zostaną zachowane, komendy te są bardzo często używane więc warto przypisać je w konsoli pod wolne klawisze. Jeśli chodzi o rozgrywkę to gramy tylko jedną drużyną , albo tylko CT albo tylko Terro ,rozwiązano tak sprawę tych co to bardzo lubią strzelać do wspinających się. Poziom naszego zdrowia jest nieograniczony , co jest chyba w przypadku tego typu map oczywiste. Nikt nam też nie będzie blokował drogi , bo gracze przez siebie przenikają. To nie ma żadnej możliwości popsucia innym gry.

+\
Fajny pomysł
Brak strzelania
-\
Poziom trudności map niekiedy jest porażający.

Image

D jak Deathmatch
Counter-Strike nigdy nie oferował takiego trybu rozgrywki , więc zadbali o niego fani.
Rozgrywka różni się tylko tym że gracz po śmierci od razu wraca na pole bitwy.
Broń kupujemy lub wybieramy na samym początku gry.
Mod jest uniwersalny i jest rozgrywany prawie z wszystkimi innymi rodzajami map i modami.
Tryb rozgrywany jest na wszystkich mapach , czasami posiadają przedrostek dm_*.
Wszyscy tryb ten znają wiec większy opis zdaje się być zbędny.

+\
Gdy zginiemy nie czekamy na następną rundę
-\
Niekiedy dobra zabawa przeradza się w nieopisany chaos.

Image

D jak Deathrun
Mod bardzo świeży bo spopularyzowany został dosłownie kilka miesięcy temu.
Podział drużyn jest dość nierówny , terrorystów jest maksymalnie trzech , cała reszta graczy gra jako CT. Zadaniem dzielnych stróżów porządku , jest przejść przez najeżony pułapkami tor przeszkód , terroryści natomiast zajmują miejsce w sterowni i uruchamiają wszelakie narzędzia zagłady , takie jak zapadnie , działa , zgniatarki , miotacze płomieni itp. Wszystko celem eksterminacji przedzierających się przez tor anty-terrorystów.

Anty-terroryści muszą wykazać się nie lada refleksem w unikaniu pułapek , terroryści bowiem cały czas obserwują postępy CT i mogą uruchamiać pułapki kiedy tylko chcą.
Jeśli ktoś z drużyny anty-terrorystów dojdzie do końca toru może wpaść do sterowni terrorystów i w nagrodę wszystkich wysłać do piekła.
Nie oszukując nikogo powiem wprost , mod jest piekielnie trudny i aby nauczyć się skutecznie przedzierać przez tor trzeba posiedzieć nad modem sporo czasu , znajomość map również jest mocno wskazana. Mapek do moda powstało dużo wiec jest na czym grać , jest nawet kilka serwerów „only Deathrun” wiec nie powinno być problemu ze znalezieniem moda na serwerach.

-\  Przy poziomie trudności można stracić nerwy.

+\ pomysłowe mapy
     dużo map i serwerów.

E jak Escape Zombie
Bardzo lubiany przeze mnie mod połączony z bardzo ciekawy rodzajem map. O samym zombie mod będę pisał w odpowiednim miejscu i czasie więc na razie zajmę się samymi
mapami. Mapy są bardzo duże i polegają na uciekaniu przed zombie , naszym zadaniem jest dostanie się do punktu ewakuacyjnego i opuszczenie tym samym strefy zagrożenia ,jeśli nam się to nie uda to giniemy albo z ręki zombie albo z ręki naszych kolegów którzy uciekając akurat odpalili bombę atomową. przy ucieczce bardzo często pomagamy sobie pojazdami ,poduszkowcami ,helikopterami ,łodziami ,ciężarówkami na kolejce linowej kończąc. Na ścigających nas umarlaków często też uruchamiamy pułapki co skutecznie opóźnia pościg. Gdy uda nam się szczęśliwie uciec , możemy jak już napisałem wcześniej pozbawić życia całą resztę graczy , błagalnie nawołujących przez mikrofony o wstrzymanie odpalenia ładunku nuklearnego. Grając w Escape Zombie czuje się że nie jest się zdanym tylko na siebie , inni gracze chętnie nam bowiem pomagają w potrzebie.

+\
Wzajemna pomoc
Duże mapy
Pojazdy i pułapki
-\
Przeżywają jedynie nieliczni

F jak Fight Yard
Mamy tu dokładnie to samo co w przypadku Aim maps tylko że mapy te
oznaczone są przedrostkiem Fy_*

+\
Szybka rozgrywka
-\
Jeszcze szybsza śmierć

Image


G jak Glass Maps
Też można pominąć dłuższy opis bo jest to prawie to samo co opisany wyżej break maps tyle
że tutaj mapy składają się z przeźroczystych materiałów.
Mapy te zwykle posiadają glass w nazwie.

+\
Trochę urozmaicenia
-\
Nie można się schować
.

Image


G jak Granade War

Podobne w założeniu do Knife area z tą różnicą że tutaj tłuczemy się przy pomocy samych granatów. Mapy z przedrostkiem  *_he.

H jak Horde Zombie
Nie różni się wiele od Zombie Mod , zasady pozostają
te same tyle że już na początku zostajemy podzieleni na dwie równe drużyny jedna to zombie druga CT
Mapy posiadają przedrostek zh_*

+\
Zombie maja większe szanse
-\
Wepchanie się do drużyny CT graniczy z cudem.

H jak Headcrab Hunter
Raczkująca odmiana Zombie moda tyle że tutaj walczymy z hordami monstrualnych rozmiarów Poison Headcrabów kierowanych przez komputer.

+\
Emocjonujący mod
-\
Szybko emocje opadają

Image

I jak Inne czyli Hide & Seek
Gdy widzi się tą modyfikację po raz pierwszy możemy przecierać oczy z niedowierzaniem gdy zobaczymy team CT uganiający się z nożem za beczką lub uciekające kwiatki doniczkowe. No cóż wygląda to dość dziwnie , ale powiem może o co tu tak właściwie chodzi. Mod to po prostu zabawa w chowanego , autor nie miał pomysłu na skuteczne ukrywanie graczy to też możemy w modzie zaobserwować zamiast terrorystów , wyjątkowo mobilne elementy martwej natury. Po rozpoczęciu gry przez 15 sekund CT ma zakryte oczy a raczej czarny ekran , jest to czas no kupienie broni i wyposażenia , w tym samym czasie terroryści przy pomocy polecenia “hideexec” mogą przebierać się za różne przedmioty charakterystyczne dla danej mapy i chowają się. Gdy zaczynamy szukać należy uważnie przyglądać się czy gdzieś np. nie ma o jedna beczkę więcej , jeśli takową zobaczymy wystarczy ją odstrzelić. Jest to przede wszystkim świetna zabawa , gdy gra się z kolegami , gdy nuda nam doskwiera to modyfikacja jest w sam raz.

+\
Dobra zabawa
-\
Totalnie skopana najnowsza aktualizacja moda.

J jak Jail
Jail stosunkowo odstaje od reszty opisywanych tu modyfikacji , pierwszą istotną różnicą są same zasady. Tu nie ma twardych reguł gry a tylko pewne wytyczne zachowań dla T i CT których należy przestrzegać a zawarte są one w regulaminie serwera. Terroryści występują tu w roli więźniów a CT to klawisze.
Terro zaczynają z samym nożem zamknięci w celach , Anty-terroryści w tym czasie zajmują pozycje na terenie więzienia , dzielą się obszarami do patrolowania , pobierają wyposażenie z magazynu , gdy to zrobią wypuszczają więźniów z cel.
No i tu zaczyna się zabawa Anty-terroryści mają pełną władze i wymagają bezwzględnego posłuszeństwa od terrorystów , mogą oni wydawać więźniom polecenia , a w przypadku nie dostosowania się do zaleceń klawisza może szybko dostać kule w łeb. Klawisze mogą wyznaczać sektory do których terrorystom nie wolno wchodzić.
Każde złamanie zasad i nie wykonanie polecenia może zakończyć się headshotem z M4.
Terroryści mają ciekawsze zadanie , muszą tak zaplanować bunt w więzieniu aby zabić wszystkich strażników i opanować więzienie. Więźniowie mają co prawda przewagę liczebną ale zaczynają z samym nożem.
Ucieczka jest w miarę prosta , wystarczy skorzystać z zamieszania i uciec kanałem wentylacyjnym
, zdobyć broń i rozpocząć krwawą jatkę.
Jeśli chodzi o mapy to są zwykle bardzo ładne i szczegółowe , zwykle przedstawiają więzienia , obozy , gułagi itp. Więźniowie mogą wykonywać tu codzienne czynności , takie jak posiłki , toaleta i rekreacja. Zabawa jest świetna , ale warto mieć mikrofon , mod wymaga szybkiej i dobrej komunikacji miedzy członkami zespołów , ale i miedzy drużynami. Mapy Jail zawierają przedrostek   *_ba.


K jak Knife Area

Mapy typu Knife o mapy gdzie walczymy w zwarciu , tylko za pomocą noża. Mapy są niewielkie taki jak w przypadku aim maps i Fight yard maps , lecz często bardzo pomysłowo zrealizowane. Mapy te należy traktować z przymrużeniem oka , ot taka wesoła sieczka. Jest to przede wszystkim dobry trening zadawania ciosów nożem , tryb jest dość ubogi i nie posiada czegoś co przytrzyma was przy nim dłużej niż kilkanaście minut. Ale autorzy aby przyciągnąć na trochę dłużej do Knife Area wzbogacają mapy w ciekawe elementy np. piłka nożna na mapie ka_soccer_2006. Tryb rozgrywany jest na mapach z przedrostkiem Ka_*.+\
Niezły trening
Innowacje na mapach
-\
Szybko nudzi
Image

L jak Level Gun Game
Jeden z najpopularniejszych modów do Counter-Strike’a. Gun Game to świetna zabawa i naprawdę dobry trening dzięki któremu opanujemy sztukę władania praktycznie każdą bronią. Gramy tutaj na poziomy zaawansowania , jeśli zabijemy kogoś z naszej podstawowej broni, wskakujemy na wyższy poziom i dostajemy USP , gdy zabijemy z USP otrzymamy następny w kolejności pistolet. Zabijamy i dostajemy coraz lepsza broń , gdy już zabijemy z każdej zostanie nam wręczony granat , jeśli i z tym się uporamy pozostanie tylko zabić nożem ,wygrywa osoba która zabiję z każdej broni. Wracając do noża , dostęp do niego mamy cały czas , zabicie nim automatycznie podnosi nasz level zaś zmniejsza poziom zabitego Samobójstwo także oznacza spadek poziomu o jedno oczko. Kolejność otrzymywanych broni jest ustawiana przez administratorów serwera wiec nigdy tak naprawdę do końca nie wiadomo czym nam przyjdzie walczyć w następnej rundzie. Istnieje jeszcze wersja Gun Game Turbo ,różnica polega na tym że gdy zabijemy kogoś i otrzymamy poziom broń od razu zostanie zmieniona na inną bez potrzeby czekania do następnej tury. Mapy posiadają przedrostek GG_* ale rozgrywane są nie tylko na tym rodzaju mapa ale praktycznie na wszystkich.

+\
Grywalność
Świetny trening
Dużo map i serwerów
-\
Koszmar noża i granatów Język
Levelowi złodzieje z nożami

Image

M jak Mapy Sportowe & Soccer Mod
Jest to dość miła odskocznia od ciągłego strzelania. Pomysł na tworzenie map sportowych powstał wraz z pojawieniem się Ka_soccer_2006 , ludzie podchwycili pomysł sportowej rywalizacji między Terro i CT i już niedługo potem powstały mapy Volleyball gdzie gramy w siatkówkę i basketball gdzie gramy w kosza. Gra jest naprawdę wciągająca , a rozgrywane mecze naprawdę emocjonujące. Sam Soccer mod który pojawił się nieco potem całkowicie wyeliminował walkę z gry , w modzie zmieniono skiny postaci na piłkarzy 2 drużyn i pozbawiono ich noży. Atutem moda jest przede wszystkim współpraca , piłkę należy do siebie podawać i wycofywać ,ale jeśli ktoś potrafi to może równie dobrze przeprowadzić samotna akcję i strzelić gola.

+\
Piłka kopana to jest to.
Współpraca w drużynie
-\
Mało map
Piłkarze czasami zamiast grać , zwiedzają trybuny. Język

M jak Mini Games
Trudno jednoznacznie określić czym jest ten mod , jest to zestaw mini gier takich jak , bitwa na jeden typ broni , strzelanie do celu , ucieczka po labiryncie przed wielką kulą. Każda  mini gra jest inna.
Map dużo = dużo zabawy. Przedrostek map to *_mg.

Image

O jak “Only race” czyli slide maps
Slide maps to pochodna od map typu surf ,rozgrywka polega na dojechaniu do końca mapy w jednym kawałku. To nie żart , mapy są długie my jedziemy z dużą prędkością a wszędzie stoją utrudniające nam życie przeszkody. Niestety proste zadanie to nie jest . Na mapach można strzelać , ale są to raczej spektakularne pościgi niż standardowa walka. Poruszamy się na boki , skaczemy i kucamy , przyśpieszamy lub zwalniamy , no i czasem strzelmy. Aleradzę wam skupicie się na trasie a nie na sadzeniu headshotów. Uśmiechnięty Rozgrywany na mapach z przedrostkiem Re_* i mapie sliderace_city

Image

P jak Paintball
Paintball poza wrażeniami estetycznymi nie wnosi do rozgrywki nic nowego ,różnice polegają na tym że zamiast dziur po pociskach powstają kolorowe plamy z farby.
Druga sprawa to mapy , są to zwykłe paintballowe areny. No cóż na tym koniec , można zagrać z czystej ciekawości jeśli jednak szukacie czegoś nowego to dajcie sobie z tym spokój.

+\
Dobrze dobrane mapy
-\
Za mało zmian

R jak Rats
Chyba najoryginalniejszy rodzaj map jaki powstał do Counter-Strike’a. Trudno to opisać ,to tak jakbyśmy zostali zmniejszeni i wpuszczeni do kuchni gdzie poruszać się musimy mysimi tunelami ,buszujemy więc po kuchni przy okazji do siebie strzelając. Mapy są ogromne by w pełni oddać nasze niewielkie rozmiary. Same ścieżki na mapie są konsekwentnie zaprojektowane ,na stół nie wychodzimy po drabinie tylko po zwisającym kablu od radia ,zaś nie poruszamy się po kanałach wentylacyjnych tylko po mysich korytarzach. Mapy nie były tworzone na poważnie co zresztą widać na każdym rogu ,za przykład podam pułapkę na myszy na której leży AWM. Mapy tego typu zawsze w nazwie mają frazę “rats”.

+\
Najoryginalniejszy rodzaj map do CS’a
-\
Duże rozmiary map = dużo kamperów

Image

S jak Surf
Mod jest bardzo popularny ,a serwerów jest naprawdę bardzo pokaźna liczba. Zmianie ulega tu rzecz podstawowa ,mianowicie sposób poruszania się po mapie ,tu zamiast chodzić i biegać ślizgamy się po pochyłych rampach ,zjazdach i skoczniach Mapy można podzielić na dwa rodzaje:
Pierwszy rodzaj to typową mapą zamknięta gdzie szukamy broni i tylko walczymy ,drugi rodzaj to mapy które polegająca przejechaniu z punktu A do B.
Jeżeli nie uda nam się utrzymać na rampie wylądujemy w małym wąskim pomieszczeniu-więzieniu przeważnie naszpikowane przeróżnymi pułapkami i jeśli nikt nas nie uratuje a zjawi się przeciwnik to zakończenie będzie wiadome. Do grania potrzeba wiele cierpliwości bo ślizgać się trzeba najpierw nauczyć , a otem jeszcze zmagać się z dość trudnymi trasami. Teraz będę trochę mniej miły ,jeśli bowiem chodzi o same mapy to jeżeli nie liczyć kilku perełek które są świetnie zrobione to cała reszta to nędza prze okrutna ,robiona na szybko i byle jak. Weźmy w obroty przykładowo surf_japan_v6 ,nie wierzę że nie można było podrasować tej mapy pod nowy silnik ,pytam czy nie dało się zrobić coś ciut lepiej wyglądającego a wystarczyło wymienić parę tekstur a wyglądało by to dużo lepiej ,niewidzialne ściany również wołają o pomstę do nieba.
Następną rzeczą jakiej pojąc nie mogę to jakieś niewidzialne przejścia ,ukryte teleporty ,drzwi na kod. Jedyne co to wprowadza to ogromną przewagę między graczami doświadczonymi a początkującymi ,a i bez tego nowicjusze mają ciężko. Jeśli mam określić surfa w czterech słowach to powiem:Marna jakość , ogromna popularność.
Rozgrywane na mapach z przedrostkiem surf_*

+\
Niezwykła popularność
Szybkie tempo rozgrywki
-\
Wygląd większości map pozostawia wiele do życzenia
Ogromna przewaga graczy doświadczonych nad nowicjuszami
Drzwi na kod to kpina

T jak Texture maps
Można powiedzieć że to grupa map z ciekawą historią ,wszystko zaczęło się wraz z ukazaniem się CS:S w wersji beta , wiele map nie miało jeszcze tekstur wiec wykorzystywały tekstury zastępcze koloru szarego i pomarańczowego z wypisanymi na nich rozmiarami tekstury. Nie wiedzieć czemu mapy takie się spodobały i niedługo potem zaczęły pojawiać się następne opierane właśnie na tym schemacie. W każdym razie odniosły one niespodziewany sukces i są bardzo lubiane. Gra się na nich bardzo przyjemnie są jasne i przejrzyste.

+\
Bardzo przyjemne dla oka
-\
Brak

Image

U jak Unlimited Ammo
Spotkamy tego moda na serwerach zombie mod’a i break maps. Mod wprowadza nieograniczone zasoby amunicji ,broni nigdy nie musimy ładować.
Często oznacza to nieprawdopodobny chaos na mapie.

+\ Niesamowita rzeź
-\ Jeszcze większy chaos

V jak Vip Rescue
Mod znany jest z czasów pierwszego Counter-Strike’a , i było pewne że prędzej czy później ukaże się jego Source’owa wersja. Mod zmienia założenia gry , tu zadaniem terrorystów jest wyeliminowanie VIP’a a zadaniem CT jest jego bezpieczne odprowadzenie do punktu ewakuacji. Vip nie posiada żadnej broni poza pistoletem ale ma za to 200 punktów pancerza.

+\
Stary tryb gry w nowej odsłonie.
-\
Terroryści często obstawiają punkt ewakuacyjny , co uniemożliwia ucieczkę VIP’owi

W jak Warcraft Mod
Wszystko opiera się na zdobywaniu doświadczenia i nowych umiejętności takich jak wysokie skoki ,rzucanie kul ognia ,niewidzialność itd. Postępy są zapisywane na serwerze przez co osoby grające długo maja nieprawdopodobna przewagę nad innymi graczami. Mod nie wiąże się z konkretną mapa.

+\
CS w trybie RPG
-\
Przewaga doświadczonych graczy nad początkujacymi.

X jak Xtreme Climbing
Jest to trudniejsza wersja Climbingu ,poziom trudności to tu już totalna paranoja. Skoki i skręty w powietrzu muszą być perfekcyjne. Tylko dla starych wyjadaczy.

+\
Eksperci będą się dobrze bawić
-\
Poziom trudności to paranoja

Z jak Zombie Mod
Najbardziej klimatyczny i emocjonujący mod do CS:S ,wszystko tu jest mroczne i ciemne. Pierwszą nowością jest sposób rozgrywki , tutaj bowiem CT i Terro ze sobą współpracują i mają wspólnego wroga – ZOMBIE. Gra rozpoczyna się niewinnie ,lecz po chwili losowo wybrany gracz zamieniony zostaje w zombie ,od tej chwili rozpoczyna się polowanie. Zadaniem zombie jest trafienie przeciwnika nożem , wystarczy lekkie muśnięcie ostrzem a wróg zostaje zarażony i sam zamienia się w zombie ,ludzie mogą się oczywiście bronić ,mogą używać wszystkich broni dostępnych w Couter-Strike , mogą oni również budować barykady ze stołów foteli krzeseł szafek budując istne niedostępne dla zombie bunkry. Obie strony są dość dobrze wyważone ,ludzie posiadają broń palną lecz mają mało życia ,zombie zaś mają bardzo dużo życia ale żeby trafić człowieka muszą podejść co też nie jest łatwe. Uwaga ,zombie na niektórych serwerach mogą używać Jetpack’a. Mapy prawie zawsze wyglądają jak po zagładzie nuklearnej , wszędzie leżą rozbite samochody ,domy są zniszczone ,jednym słowem gra trzyma klimat.
 

Z jak Zombie Hell
Znowu motywem przewodnim są nieumarli , w tym modzie tak jak i w zombie mod CT i Terro łączą siły w walce z hordą , z tą różnicą że zombiaki to boty , respawnujące się na mapie w konkretnej ilości , z każdą runda będzie ich coraz więcej. Wiec im dalej tym trudniej.

autor: Debosy

Komentarze

^OWN3D^

CSS był świetną grą dopóki dzieci neostrady, n44py, i inne cholerstwa się do niej doczepiły ja rzep do psiego ogona
Garg zgadzam się z tobą w całej rozciągłości
http://mateuspastwasucha.justgotowned.com/
-_0′

Heh pamiętam godziny spędzony przy kz_ (climb w css) w 1.6 ^^, z tego co wiem najbardziej wku* mod ever, poziom stresu, gdy dojdzie się dość wysoko i po zadanym pytaniu iść dalej czy zapisać, wybierało się dalszą droge by nie tracić pktów, a potem spadło, można było dostać szewskiej pasji, jedyna gra ever w której miejscami miałem podwyższone tętno, a czasami nawet się przy niej miałem problemy z oddychaniem… o_0 Polecam… :F

[...] w trybie RPG – Przewaga do

Czy ktoś zna jakiś polski serwer counter strike:source steam w chowanego lub w Zombie Escape?Jeśli tak to moje gg:8467711. a co do opisu to świetny.

Servery Zombie Escape:

Escape I Server {64.34.172.198:27015}
Escape II Server {64.34.186.185:27015}

P.S: edługo dodam do artykułu 2 nowe mody wraz z opisami , a takrze podam adresy przykładowych serverów.

Debosy wielkie dzięki.

a poda ktos jakis server climb? na css, steam

Bardzo dobry opis wszystkich nie typowych rodzajów rozgrywki, też bym pograł w climb ;) ale nigdy jakoś go nie widziałem ;). Wszystko ok, ale nie ma to jak standardowy tryb rozgrywki ;)

Upadate doupdatowany do artykułu. ^^

195.234.63.249:27015
[PL] NOMERCY [JAIL-DEATHRUN] @NOMERCY.NET.PL

85.232.244.17:27030
[PL] NOMERCY [SOCCER MOD 2009]

fajna gierka hahahihi ale ja wole cz bo lepsze serwery z zoombie

Czy znacie jakieś serwery hide and seek do cs:s albo cs1.6

Mapy hide & seek mają przedrostek hns_ wiec latwo znalesc servery do tego moda.

Siemka poda ktoś server zombi albo w howanego do CSS non steam z góry wielkie THX

” w życiu piękne są tylko chwile i dla tych
chwil warto żyć “

Eee nich ktoś poda linki do mapek do CSS lub MOdy także do Css

Robie to co hitler pobil z zydami

szkoda ze nie ma takiego moda ze jest sobie mapa i sie rozpiepsza ją , tak jak normalnie mozna strzelac rozwalac obrazy, komputery, kwiaty,szafki, krzesla itd.

Podajcie ip jakiegos Climba

Świetny Artykuł !! 10/10

Dajcie ktoś serwer headcrab hunter pliss

elo załorzyłem swuj server i chcem zeby idni ludzie na nim grali i prosze was zebyscie wesli mapy fajne aim,awp i tp jakie chciecie wejdz ^_^ pliss ip 192.168.1.4:27015

czy ktos zna strone z zastepczymi kodami na rejestrowanie cs w steamie bo pozyczylem gre koledze i chcialem sam sobie zainstalowac ale steam mowi ze kod zostal juz uzyty prosze o pomoc ;) z gory dzienx ;D

LoL ma ktos cs ? Swietny opis :P
Usunelem nie chcacy bo chcialem zobaczyc czy mi dziala na pendrive i co ? Nic … nie dziala i nie mam teraz jak grac w CS :P

>Gra: Counter Strike Source
>Nazwa: [PL] Feel My Skill [Fast DL]
>IP: 91.203.223.84:28090
>Typ serwera: STEAM
>Sloty: 16
>Godziny uptime: 24/7
>Niskie Pingi
>Lokalizacja: Polska
>Strona Klanowa: http://feel-my-skill.socjum.pl

japierdole ale żeśće sobie znaleźli stronke do reklam serweruw. Brawo kurwa brawo.

Zostaw komentarz

(potrzebny)

(potrzebny)