Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Gry na Steamie się nie włączają Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pio64
Świeży Headcrab

Steam ID: Pio064

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 17:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam. Ściągnąłem niedawno TF2, CSS i gmoda z mojego konta na steamie i okazało się, że gry nie działają. Zdziwiłem się, gdy ściągnęły się jakoś podejrzanie szybko (np. gdy ściągałem gmoda od razu miałem już połowę ściągniętego, mimo tego, że na tym komputerze nigdy nie była ta gra instalowana). Gdy uruchamiam, którąś z wymienionych gier pojawia się komunikat "przygotowanie do uruchomienia", a na moim profilu jestem na chwilę w grze, jednak za moment okno znika, a ja jestem znowu online. Tak jest z tymi wszystkimi grami, a sprawdzanie spójności plików nic nie dało, tak samo jak reinstalacja steama. Macie może jakieś pomysły?
PS wątpię, żeby defragmentacja plików tych gier coś dała

Headcrab pod napięciem

Steam ID: elektryk91
Xfire: wywalcie tą rubrykę bo Woozie tak każe!
PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 17:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gry na Source współdzielą pliki dlatego jeśli najpierw ściągnąłeś jedną grę to druga może ci się zacząć sćiągać od połowy gdyż druga połowa została ściągnięta razez z pierwszą grą.

Co do błędu to upewnij się czy masz zainstalowane sterowniki do karty graficznej.

Pio64
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 18:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co do tych plików to nie pomyślałem o tym. A sterowniki mam zainstalowane, bo inne gry (te nie steamowe) działają mi bez problemu. Dodam też, że na innym komputerze działały mi wszystkie gry z mojego konta, a ten komputer kupiłem od kolegi i on też miał taki sam problem z TF2. Ale na przykład z Left 4 Dead nie miał żadnych problemów, więc to trochę dziwna sprawa.

Fast headcrab

Steam ID: awm591
Xfire: awm505
PostWysłany: Pon Sie 20, 2012 21:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No cóż, wypadałoby sprawdzić czy zapora nie blokuje plików exe gry. Poza tym instalacja najnowszych sterowników do karty graficznej, DirectX.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Pio64
Świeży Headcrab

PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 21:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ściągnąłem nowe sterowniki do karty graficznej i podziałało. Dzięki!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat