Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Przeglądarka sama zamyka się na niektórych stonach Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Trek
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 11:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Otóż gdy tylko wchodzę na stronę związaną jakoś z w1r00sami przeglądarka bez pytania się wyłącza. Oprócz tego nie chce mi działać 3ds max.

Czy ktoś może mi więc poradzić, jak pozbyć się takiego v1roosa, nie mając możliwości pobrania "przeciwśrodków" z internetu?

I jakie "przeciwśrodki" byście mogli mi polecić?

PS. Proszę nie pisać bezpośrednio o v1roosach, inaczej nie będę mógł przeglądać tej strony na "zacukierkowanym" komputerze. Z góry dzięki za pomoc.

PS2. Nie, to nie mogło trafić do "ogólnego tematu" z przyczyn właśnie technicznych.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 11:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pobierz u znajomego antywiroosa i zainstaluj z pendriva, albo może ze strony gdzie są programy a nie same anty....

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Spaqin
Headcrab wyjadacz

Steam ID: spagin1
Xfire: spagin
PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 12:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A masz może dostęp do msconfig? Niezbyt przyjazne oprogramowanie często siedzi w jakichś autorunach i można je wyłączyć. Jak tam nie ma to można ściągnąć coś, co przeszuka wszystkie możliwe autoruny, a nie tylko to co jest w msconfig, może się tam pojawi (msconfig sprawdza tylko jedno miejsce w rejestrze, a jest jeszcze jedno które służy uruchamianiu programów przy włączeniu komputra którego nie pamiętam niestety), i może akurat pozwolą ci coś takiego ściągnąć.

Aaalbo jest jeszcze taka możliwość że niezbyt przyjazne oprogramowanie gdy wykryje ruch na takich stronach jakich ono nie lubi próbuje zabić znane sobie procesy i masowo zostają zamordowane procesy wszystkich możliwych przeglądarek. Jeśli tak jest, możesz spróbować zmienić nazwę pliku exe przeglądarki i może już nie pozna procesu i nie uda mu się go zabić.

>no tutorial
>for the first 200 times, you fail horribly
>then you get a slight idea how it works
>in free time you watch others do it professionally

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Trek
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 14:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dodam jeszcze, że instalowanie antyw1roosów nic nie daje, gdyż szkodnik zabija proce instalatora. Dzieje się tak nawet w trybie awaryjnym.

Jaka jest szansa, że po sformatowaniu partycji systemowej odzyskam np. Steama będącego na innej partycji? Nie chce mi się pobierać od nowa wszystkich gier...

I czy po sformatowaniu partycji systemowej będę mógł zainstalować antyw1roosa? Bo nie znam lokalizacji samego w1roosa, a mam 2 partycje (systemowa C: oraz E: służąca do wszystkiego innego).
marcinoz97
Stary Headcrab

Steam ID: Meowchin

PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 14:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Steama możesz uruchomić bezpośrednio z exa w folderze, także możesz bezpiecznie przenosić go gdzie chcesz.

Jak nie chcesz formatować to podłącz dysk do jakiegoś innego komputera i tam go przeskanuj.
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 14:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Trek napisał:
Dodam jeszcze, że instalowanie antyw1roosów nic nie daje, gdyż szkodnik zabija proce instalatora. Dzieje się tak nawet w trybie awaryjnym.

Jaka jest szansa, że po sformatowaniu partycji systemowej odzyskam np. Steama będącego na innej partycji? Nie chce mi się pobierać od nowa wszystkich gier...

I czy po sformatowaniu partycji systemowej będę mógł zainstalować antyw1roosa? Bo nie znam lokalizacji samego w1roosa, a mam 2 partycje (systemowa C: oraz E: służąca do wszystkiego innego).

Pobierz i wypal u znajomego A \/ G Re$cue CD i postepuj wg filmiku na ich stronie.

Widzac jak zdolales sobie udupic kompa wnioskuje ze przyda sie tobie taka plytka tez na przyszlosc.

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 15:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W1roos nawet po zmianie nazwy procesu wyłącza przeglądarkę, ale dzięki zmianom nazw udało mi się zainstalować M4lw4rebytes i pobieram 4v4sta.

Może uda mi się pozbyć jeszcze tego dziadostwa.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat