Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Telefony Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 21:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

DonZ napisał:
btw. znudził mi się już, może chce ktoś kupić?? stan bardzo dobry Uśmiechnięty

Jak dasz cenę <50zł, to może się zastanowię Język.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
kamiiru
Tsundere Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 21:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ten telefon to kpina, karta pamieci, nie ma porzadnego aparatu, nie ma mp3, max nagrywanie to 10 sec, po co dali ta cholerna karte ?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
kłam
Gonarch

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 22:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Colt bo 6600 to jeden z nielicznych telefonów które są dla biznesu a nie napalonych na gadzety nastolatków. Moj znajomy używa tego telefonu własnie jako pomocy przy prowadzeniu firmy i uwerz mi że kartę pamięci zapełnia szybko (synchronizacja danych, kontakty, przesył statystyk i hgw czego jeszcze). Symbian rządzi się swoimi prawami Język.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 23:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Szkoda tylko że jest strasznie wolny, do biznesu są lepsze i niekoniecznie drogie symbianowce.
DonZ
Dojrzały Headcrab

Steam ID: DonZ

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 23:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Colt napisał:
Ten telefon to kpina, karta pamieci, nie ma porzadnego aparatu, nie ma mp3, max nagrywanie to 10 sec, po co dali ta cholerna karte ?

WMAPlayer masz MP3 Camcoder masz film do nagrania na całą karte pamięci a co do aparatu to sprzętu softem już nie poprawie Język
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 00:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sam wgrywalem te dodatkowe programy, powiedzmy sobie szczerze ze chocby jakosc tych mp3 jest do kitu bo glosniki sa mono.
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 10:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Colt napisał:
Szkoda tylko że jest strasznie wolny, do biznesu są lepsze i niekoniecznie drogie symbianowce.

Ja teraz siedzę na 6610i i sobie chwale - czytelny wyświetlacz, szybko działa i - co najważniejsze - bateria bez trudnu przeżywa tydzień, nawet przy intensywnym korzystaniu. Do odtwarzania mp3 są odtwarzacze mp3... A i nawet mmsa można skutecznie wysłać, mimo że aparat rozdzielczość niezbyt godną ma.
equ
HATEcrab

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 18:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prb napisał:
Ja teraz siedzę na 6610i i sobie chwale - czytelny wyświetlacz, szybko działa i - co najważniejsze - bateria bez trudnu przeżywa tydzień, nawet przy intensywnym korzystaniu. Do odtwarzania mp3 są odtwarzacze mp3... A i nawet mmsa można skutecznie wysłać, mimo że aparat rozdzielczość niezbyt godną ma.
Mojej 6280 w sumie nie zamienilbym na zaden inny telefon no moze poza 7390. Oczko Bateria troche krotko trzyma, ale wrzucilem sobie Li-Ion, scina przy otwieraniu folderow na micro SD, ale to tez da rade przezyc. Najwazniejsze, ze miesci w pamieci od [cenzura] esemesow. Chociaz po 700 sztukach nie chcialo mi juz sie tego chomikowac. Bardzo szczęśliwy Ogolnie z telefoniku jestem bardzo zadowolony. Tymbardziej, ze zamienilem sie z bratem za D750i. xD

Rainbow Headcrab

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 18:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Miałem 6280 jakiś czas temu. Zdecydowanie przerasta moje potrzeby, poza tym urwał mi się jakiś pasek i się przestała klawiatura tak seksownie wysuwać, a zaczęła "chrupać" :/... A zamiany dobrej dokonałeś Język.
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 18:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A propo telefonów z wysówanymi częściami.
Koleżanka w szkole pożyczyła mi telefon motorole jakąś, deługo nei trwało i klapka odpadła naszczęście jakoś dało się to zrobić bo bym sporo zabulił za niego. także uważam że ekranik od telefonu powinien być w telefonie a nie na jakiejs tandetnej klapeczce..
meJKu
Zombine elite
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 21:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja chciałbym sobie teraz kupić jakiś dobry telefon do ok. 400zł.. Co polecacie ?
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 21:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

meJK napisał:
A ja chciałbym sobie teraz kupić jakiś dobry telefon do ok. 400zł.. Co polecacie ?

Zależy czego oczekujesz od telefonu. Jeżeli funkcje stawiasz nad design, to powinieneś zastanowić się nad SPV C550... Jeżeli wolisz kompromis, spokojnie możesz kupić świetny, acz niedoceniony model Motoroli - E1000. Jeżeli liczy się dla ciebie tylko marka, szukaj jakiejś Nokii...
meJKu
Zombine elite
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 21:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hmmm chciałbym coś takiego jak SE k510i Język Tzn. te funkcje co w nim są zawarte :] (parę postów wyżej było pisane, że te wszystkie funkcje są nie potrzebne Język tylko mnie za to nie zabijcie :]).
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 21:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

meJK napisał:
Hmmm chciałbym coś takiego jak SE k510i Język Tzn. te funkcje co w nim są zawarte :] (parę postów wyżej było pisane, że te wszystkie funkcje są nie potrzebne Język tylko mnie za to nie zabijcie :]).

K510i to syf niemiłosierny, bo nie ma slota na karty pamięci...

SPV C550, Motka E1 lub E1000, jeżeli chcesz mieć 3G...
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 08:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nokia to nie tylko dobra marka, ten telefon nigdy się nie psuje! Miałem już 4 nokie jedna spadła mi ze schodów z drugiego piętra, nawet szybka się nie ułamała. Druga przeżyła ciężkie czasy przygnieciona pod kanapą, swoją drogo miesiąc jej szukałem i ta 3 która wpadła mi do zlewu... i jak nadal dobrze funkcjonuje.
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 08:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale do zlewu z wodą czy bez ? Uśmiechnięty

Kiedyś znajomy miał taką pancerną nokię (nie pamiętam nazwy). Miała jakąś wzmocnioną obudowę czy cuś. Rzucało się nią wszędzie Uśmiechnięty Tylko trochę bolało jak dostałem w kaczan...

Kiedyś komórka przeleciała cały przedpokój i trafiła do kibla (chodzi o pomieszczenie Uśmiechnięty ). Wpadła do zlewu gdzie była woda. Nie dało się jej włączyć to zastosowaliśmy suszenie (suszarka Uśmiechnięty ). Kiedy wszystko powysychało telefon działał jakby to nigdy nie miało miejsca Uśmiechnięty
JiHAD^
Headcrab wyjadacz

Steam ID: FunkYoSelf

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 10:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nokie sa bardzo dobre do otwierania piwa. Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 15:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo napisał:
Nokia to nie tylko dobra marka, ten telefon nigdy się nie psuje! Miałem już 4 nokie jedna spadła mi ze schodów z drugiego piętra, nawet szybka się nie ułamała. Druga przeżyła ciężkie czasy przygnieciona pod kanapą, swoją drogo miesiąc jej szukałem i ta 3 która wpadła mi do zlewu... i jak nadal dobrze funkcjonuje.

Nokie są bardzo dobrymi telefonami. Problem w tym, że strasznie przereklamowanymi - od jakiegoś czasu (mniej więcej od momentu wydania N70) dyrektorzy Nokii są tak zadufani swoją cudownością, że oferują telefony o podobnej funkcjonalności w cenie 3x większej niż konkurencja, do tego robi je z coraz gorszych materiałów. Np. E50 mojej koleżanki po dwóch tygodniach używania zaczęło trzeszczeć przy wciskaniu klawiszy. To samo dotyczy mojego ex-telefonu: 6280 - taśma wzięła w łeb po trzech miesiącach. Następny telefon jaki kupie napewno Nokią nie będzie, chyba, że pojawi się jakiś naprawdę udany model.
equ
HATEcrab

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 15:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prb napisał:
6280 - taśma wzięła w łeb po trzech miesiącach.
Nie wiem co ty z nia robiles. Ja mam swoja kolo 2 miesiecy (wczesniej brat ja troche uzytkowal) i dziala jak nowka funkiel. Troszke sie odrapala na kantach, ale to mi nie przeszkadza. Klapka byla nie raz testowana przez niespokojne raczki znajomych, tj. strasznie spodoboalo im sie wysuwanie i wsuwanie klapki w dosc szybkim tempie... Poza tym telefonik wciaz mam na gwarancji. Oczko

Rainbow Headcrab

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 15:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

equ napisał:
[Nie wiem co ty z nia robiles. Ja mam swoja kolo 2 miesiecy (wczesniej brat ja troche uzytkowal) i dziala jak nowka funkiel.

Nic specjalnego - otwierałem telefon żeby pisać smsy. Może miałem felerny egzemplarz, może linia produkcyjna była felerna etc. Tak czy siak, uważam że za tą cenę można kupić teraz dużo lepsze telefony Oczko.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat