Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Insurgency: Modern Infantry Combat Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
meJKu
Zombine elite
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 20:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hmmmm, macie racje. Quake Wars jest grą bardzo przypominającą Insurgency...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Dav
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 21:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

MatiZ napisał:
DawSolo napisał:
Advisor napisał:
DawSolo napisał:
Ja teraz rozwalam klawiaturę przy grze w Quake Wars
W szoku Enemy territory:Quake Wars!? Kiedy to wyszło? Czy ja o czymś nie wiem Zdziwiony ?

Jestem jednym ze szczęśliwców, którzy testuję wersję betę ^^

Przez dwa dni przegrałem 21 godzin ^^

A tak w ogóle fajne to jest? Opłaca się kupowac?

Gra jest super. Moim zdaniem to coś pomiędzy CS, BF2142 i Enemy Territory. Wbrew pozorą QW i ET to są prawie identyczne gry. Tyle, że mamy tutaj inne realia + pojazdy. Na dostępnej mapie jest kilka pojazdów, ale przeważają potyczki piechociarzy Oczko Mapa jest zwyczajnie za ciasna... Niedługo będzie testowana inna mapa, gdzie jest więcej pojazdów, zadań i ogólnie jest większa. Pojazdy są trochuńkę niedopracowane. Tzn wszystko jest ładne (widok z kabiny, tekstury itd.), ale czasami dziwnie się zachowują podczas sterowania. Kiedy gram w betę wiem, że kiedy tylko gra wyjdzie to ją od razu kupię Uśmiechnięty A premiera gdzieś za miesiąc lub półtora...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Dolores Haze
Dojrzały Headcrab

Steam ID: doloreshaze

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 22:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

mialem okazje dzisiaj pograc okolo godziny i musze przyznac ze jak na pierwszy release, to jest swietnie. poczekamy kilka miesiecy, wiekszosc malych bledow zostanie usunieta i juz.

sluchawki na glowie + dobry team i zabawa murowana. trzeba tylko troche czasu zeby sie zaznajomic z mapkami.

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 22:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

aaaargh 10 fps... w miarę płynnie mogę grać do 16 graczy :F
Pomijając parę bugów tu i tam, gra się miło, ale bez rewelacji, może dlatego, że dostawałem z nikąd, a frustracja moja pogłębiała się z każdym wysypaniem się gry i każdą bardziej otwartą przestrzenią...
No cóż, niedługo trzeba zrobić upg 4-letniego kompa :F ...

Headcrab wyjadacz

Steam ID: FunkYoSelf

PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 22:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bardzo irytujące jest to że jak się położę i celuje z optyki to przy każdym ruchu przestaje mi celować.

Dolores Haze
Dojrzały Headcrab

Steam ID: doloreshaze

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 09:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

JiHAD^ napisał:
Bardzo irytujące jest to że jak się położę i celuje z optyki to przy każdym ruchu przestaje mi celować.

a mnie sie to wlasnie bardzo podoba. jak wyobrazasz sobie czolganie sie z rekami trzymajacymi wycelowana spluwe ? Uśmiechnięty Trzeba pojsc na kompromis: albo kucasz, i wtedy poruszasz sie celujac, albo lezysz:)

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 15:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Powinno być tak że przynajmniej po poruszeniu się wraca spowrotem do celowania. Utrudnia mi to kampienie. Język

Fr0styyy.
Bad Company 2 Headcrab
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: marco562

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 15:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Właśnie instaluje Insurgency Uśmiechnięty Jak pogram to napiszę co o nim sądzę Język

Fast headcrab

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 15:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hydro Aquatic napisał:
Właśnie instaluje Insurgency Uśmiechnięty Jak pogram to napiszę co o nim sądzę Język

Nie ma tam na razie surfów więc się nie pchaj do tego Język

To, to może i jest lepsze od CSS, ale na pewno nie od QW ^^
JiHAD^
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 22:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Na stronce moda widać że jest już w to parę klanów, można by z nimi zagrać spara na ich servie. Jest ktoś zainteresowany?

meJKu
Zombine elite

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 22:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

JiHAD^ napisał:
Na stronce moda widać że jest już w to parę klanów, można by z nimi zagrać spara na ich servie. Jest ktoś zainteresowany?

Ja mogę spróbować Bardzo szczęśliwy Nie jestem zły w te kulki. Tylko muszę sobie mikrofon skombinować xD
Fr0styyy.
Bad Company 2 Headcrab
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: marco562

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 00:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No więc tak, mod świetny, mapy super, TP obowiązkowy, ale oczywiście nie wiedziałem co mam robić na początku Bardzo szczęśliwy

Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja wyczułem sporo błędów, szczególnie na tle graficznym (czyli modele nie zawsze zachowują się odpowiednio do tego co się dzieje, dotyczy zarówno graczy jak i broni). Poza tym nie wiem co się dzieje i nie umiem grać Bardzo szczęśliwy

Ale ogólnie wygląda to ciekawie, szczególnie w oczy rzucił mi się praktycznie absolutny brak huda (i trzeba to zaliczyć na plus)
Praktycznie tam się chyba tylko liczba magazynków pojawia raz na jakiś czas. Ilość ammo w broni trzeba brać na wyczucie, z celowaniem też tak jest Bardzo szczęśliwy (chyba że złożymy broń do strzału). Pełzanie pod ostrzałem rox, ale w moim wypadku troche zbyt często kończyło się to zgonem ^^
AwM
Fast headcrab

Steam ID: awm591
Xfire: awm505
PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Pełzanie pod ostrzałem rox, ale w moim wypadku troche zbyt często kończyło się to zgonem ^^

Polecam zagrać w Red Orchestre.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Cloneus
Młody Headcrab

Steam ID: Cloneus
Xfire: cloneus182
PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 15:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Oto moja mini-recenzja Insurgency...

Po dwóch dniach walki z łączem wreszcie ściągnąłem moda. Instaluję, uruchamiam... W menu leci całkiem dobra muzyczka, łatwo wpada w ucho... Wybieram serwer, na pierwszy ogień idzie mapa ins_baghdad... Ładuje się, bardzo ładny brefing przed misją... I tak w połowie ładowania, gra ni stąd, ni zowąd, zawiesza się.

No więc wybieram alt+ctrl+del i znowu uruchamiam grę.

Bardzo ładne menu, wybieram mapę ins_karkar... Przejrzysty brefing, ciągle muzyczka gra... No i się znowu zawiesza.

Robię alt+ctrl+del i włączam znowu grę...

I wszystko się powtarza tak ze 2 razy.

Wreszcie wybrałem mapę ins_almelden i, jakimś cudem, załadowała się. Alleluja.

No i pierwsze, co się mi rzuciło w oczy, to piękny ironsight Kałasza... Miód po prostu. No i ten realizm, prawie jak "Operation Flashpoint"... No i wreszcie jest jakiś teamplay, nie to, co w CS...

Jest parę bugów, ale to się poprawi...

Jednak najbardziej mnie wkurza sprawa zooptymilizowania. Pomijając to, że sprzęt mam jaki mam, to jednak powinno mi pójść, nawet kosztem spadku FPS... Wymagania minimalne spełniam, więc jestem wkurzony...

Dowiedziałem się też niedawno, że drawdistance jest ustawiony na... 3 km. (!!!) I to jest prawdopodobnie przyczyna crashowania u mnie i pewnie u kilku innych osób.

Mod ogólnie jednak jest bardzo fajny i czekam na wyjście patcha.
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 17:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie będę oceniał gry bardzo dokładnie, bo nie miałem z wiadomych przyczyn możliwości dołączenia się do żadnego serwera. Odpaliłem za to grę i sam zwiedzałem mapę i testowałem broń. Miłym zaskoczeniem okazał się brak celownika, pasku życia i takich tam pierdół. Nie to co w CS. Kiedy się nie wie ile ma się HP to się gra rozważniej, zagląda za każdy kąt itd. Ogromny plus mod dostaje ode mnie między innymi za odwzorowanie dostępnych narzędzi do eksterminacji przeciwników. Dobrze, że dodali też opcję wychylania się na lewo i prawo Oczko Tego chyba najbardziej brakowało w CS.

Na bugi nie narzekajcie. Starsi stażem gracze pewnie pamiętają ile błędów miał kiedyś poczciwy Counter-Strike...

Kiedy będę miał konto bez blokady to dokładniej zbadam grę Oczko
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 17:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

O przepraszam, TAKICH błędów jak ta gra cs nie miał nigdy. Błędy cs'a wynikały raczej z takich durnych rzeczy jak możliwość abusowania bunny hopów czy podobnych cudów (możliwość wyskoczenia w sprytny sposób za mapę choćby).
trawiator
Stary Headcrab

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 16:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wszystko fajnie pięknie tylko pliki serwerowe dla linuxa są [cenzura]!
Chciałem postawić drugi (po Inei) polski serwerek INS a tu się okazuje że przez najbliższe dwa tygodnie i tak nikt nie będzie mógł na nim grać.
JiHAD^
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 02:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A jest jakiś polski działający serv INS? Dziś był jakiś Kołobrzeg cośtam ale już wyłączony no i Frestun-Breslau.pl który jest na Linuksie i się na nim grac nie da.

meJKu
Zombine elite

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 14:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Trochę późno ale co tam. Wyszedł patch 1.1
Najważniejsze jak dla mnie to:
- można przeładowywać M249
- no i to że wreszcie może ubędzie TKerstwa.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat