Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Chcesz zostać adminem? Napisz tutaj! Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Kimek
Młody Headcrab

Xfire: to porażka
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 18:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dobra ja mogę być adminem jakiegoś serva TF'a z mapkami surf Język
Poczucie humoru - PASS
Staż - hmm.. FAILED
Czas na granie.. - PASS
Chociaż wątpię żebyście mnie wybrali. Ze względu na to że nigdy nie byłem adminem Zmięszany

Parabola
Headcrab który daje
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 19:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Chociaż wątpię żebyście mnie wybrali. Ze względu na to że nigdy nie byłem adminem

+ jeżeli 1996 odpowiada na Twój rocznik tym bardziej jesteś na przegranej sytuacji Uśmiechnięty

Totalitarny Headcrab

Steam ID: Reaper_PL

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 19:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kimek1996 napisał:
Poczucie humoru - PASS

Po moim wczorajszym poscie z HiPhonem powiedzialby ze jednak w tym miejscu jest FAILED Oczko

Kimek
Młody Headcrab

Xfire: to porażka
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 19:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Parabola napisał:
jeżeli 1996 odpowiada na Twój rocznik tym bardziej jesteś na przegranej sytuacji Uśmiechnięty

Ahh.. wiedziałem że ktoś się o to przyczepi T_T

BadSol
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 20:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zgłaszam się na admina serwera Tf2, czasu mam od groma, poczucie humoru? -3- W tf2 gram dużo, gram dla zabawy, i luźno podchodze do gry, przestrzegam zasad serwerów, i nie lubie przeszkadzać innym w dobrej zabawie, zawsze staram się udzielić pomocnej dłoni gdy ktoś prosi mnie o przysługe... (Szczególnie jeżeli chodzi o headcraby :3)... Dlaczego zgłaszam się na admina? Ponieważ im więcej "obrońców sprawiedliwości" tym mniej niezadowolonych graczy.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Parabola
Headcrab który daje

PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 23:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kimek1996 napisał:
Ahh.. wiedziałem że ktoś się o to przyczepi T_T

Tu nie chodzi o "przyczepianie" tylko o to, że wątpię aby headcrab.pl na admina wystawił taką młodą osobę. A tym bardziej kogoś obcego bo dopiero co się zarejestrowałeś.

Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: Prawdopodobnie Kazio.

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 08:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Taki mały off top.

Chciałbym wiedzieć jak wyglądają te headcrabice Bardzo szczęśliwy. Jakiś screen?

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 09:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kimek1996 napisał:
Dobra ja mogę być adminem jakiegoś serva TF'a z mapkami surf Język

LOL??? Z mapkami surf???

Cóż za pomysł wogóle. Bardzo szczęśliwy

trawiator
Stary Headcrab

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 11:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kazio napisał:
Taki mały off top.

Chciałbym wiedzieć jak wyglądają te headcrabice Bardzo szczęśliwy. Jakiś screen?

Jakiś czas temu już dawałem tą fote.
Image
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Parabola
Headcrab który daje

PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 14:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czemu ktoś edytuje moje posty i nic o tym nikogo nie powiadamia? Neutral

Zombine elite

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 09:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak więc jak zgłaszam swoją kandydaturę na admina serwera TF2 :] Wymagania raczej spełniam, a poza tym (!!!) od paru miesięcy jestem znanym (lol) i lubianym (lol x2) adminem na najlepszym (!!!) serwerze w TF2 - Fps-arenie. No więc doświadczenie mam ;p
kłam
Gonarch

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 12:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wstępna lista wybranych:

TF2
Suriv - Head Admin
Debosy - Co admin
Bad_sol - Co admin

CSS
zEB - Head Admin
Reaper - Co Admin
.qam - Co Admin

Dzięki za zgłoszenia, wszyscy chętni dalej mogą wstawać tutaj swoje kandydatury.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Pawel(pl){BD}
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 15:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ja tez zglaszam sie na adma na css siedze prawie caly dzien w tygodniu siedze do okolo do 23 lub 24 jestem aktywny moge czesto odwiedzac forum znam kilka progamow do czitowania i cziterskie sztuczki gardze cziterami bo cziter to gracz ktory nie umie grac i mysli ze jest meski jestem tolerancyjny nie kickuje i nie banuje ot tak sobie musze miec dobry powod wiem ze nie ktorzy uzywaja programow to zmieniania glosow zeby innych wkurzac
(o czitach i programach wiem od kolegi bo gral na czitach ale go przekonalem do rzucenia tego )jak przyjdzie mi wena potrawie bys zabawny
(nie zwracajcie na ortografie bo uszkodzilem sobie palec ale w css mi nie przeszkadza )Mam orginalnego steam z css nie uzywam czitow bo tylko smiecie je uzywaja (sry za smiecie) jestem odpowiedzialny mozna mi cos powiezyc na css jestem ok 14 do 23-24 Szczęsliwy Gordon szybko sie ucze wiec jak nie bede czegos znal to w chwile sie na ucze to by bylo na tyle
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Mixon
Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 16:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pawel(pl){BD} napisał:
ja tez zglaszam sie na adma na css siedze prawie caly dzien w tygodniu siedze do okolo do 23 lub 24 jestem aktywny moge czesto odwiedzac forum znam kilka progamow do czitowania i cziterskie sztuczki gardze cziterami bo cziter to gracz ktory nie umie grac i mysli ze jest meski jestem tolerancyjny nie kickuje i nie banuje ot tak sobie musze miec dobry powod wiem ze nie ktorzy uzywaja programow to zmieniania glosow zeby innych wkurzac
(o czitach i programach wiem od kolegi bo gral na czitach ale go przekonalem do rzucenia tego )jak przyjdzie mi wena potrawie bys zabawny
(nie zwracajcie na ortografie bo uszkodzilem sobie palec ale w css mi nie przeszkadza )Mam orginalnego steam z css nie uzywam czitow bo tylko smiecie je uzywaja (sry za smiecie) jestem odpowiedzialny mozna mi cos powiezyc na css jestem ok 14 do 23-24 Szczęsliwy Gordon szybko sie ucze wiec jak nie bede czegos znal to w chwile sie na ucze to by bylo na tyle

Może ja to skwituję:

Pierwsze wrażenie:
-Masz powykręcany nick
-Post wydaje się nieczytelny
-Nie znam Cię człowieku, a starsze stażem osoby zgłaszały się na admina, z miernym skutkiem

Drugie wrażenie:
-NAJBARDZIEJ. CHAOTYCZNY. POST. EVER
-znaków "," "." w poście nie użyłeś ani razu Neutral
-Ja jak miałem rozwalony palec to nie sadziłem ortografów tylko pisałem wolniej Język
-No life o;
-Krzyżyk na drogę i powodzenia Język

Cóż, życzę miłego ubiegania się o adma Bardzo szczęśliwy!

Cytat:
Marna prowokacja Ci powiem ;]

meJKu ssie.

Ostatnio zmieniony przez Mixon dnia Pon Kwi 06, 2009 16:32, w całości zmieniany 2 razy
meJKu
Zombine elite

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 16:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pawel(pl){BD} napisał:

Marna prowokacja Ci powiem ;]
Pawel(pl){BD}
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 16:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nick to jest moja sprawa ... wiec sie nie czepiaj wykrecany popatrz na swoj
Borsuk
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Borsuk

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 16:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Strasznie wrzeszczałeś na serwerze w gmodzie Język Ogólnie to powiem Ci, z całym szacunkiem, ale admin to powinien byc ktos taki z przebiciem, wesoły, a kiedy trzeba surowy. Poza tym nie masz stażu chyba na forum za długiego i admini zostali już wybrani.
Pawel(pl){BD}
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 16:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

można jeszcze zgłaszać ale za krzyczenie nie daje się permy... dobra mam za mały staż bo nie dawno zarejestrowałem w gmodzie to nigdy nie jestem taki sam jak w css tam jak miałbym być inny jak nic tam ode mnie nie zależało jak by coś to by było inne a surowy to ja potrawie być jak chcecie mnie sprawdzić jako adma to np na jeden dzień dać i sprawdzić jak się sprawuje jak chcecie się dowiedzieć to pytajcie jak mi nie dacie to się mówi trudno tylko ktoś odpowie dlaczego dostałem perm ban...
Mixon
Headcrab 4 dead

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 17:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pawel(pl){BD} napisał:
Nick to jest moja sprawa ... wiec sie nie czepiaj wykrecany popatrz na swoj

Mixon
Oh, to takie piękne T_T

Nie bój się, na niedosyt adminów nie cierpimy (chyba) i zbyt zdesperowani nie jesteśmy o;

Nie chce mi się

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 17:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pawel(pl){BD} napisał:
można jeszcze zgłaszać ale za krzyczenie nie daje się permy... dobra mam za mały staż bo nie dawno zarejestrowałem w gmodzie to nigdy nie jestem taki sam jak w css tam jak miałbym być inny jak nic tam ode mnie nie zależało jak by coś to by było inne a surowy to ja potrawie być jak chcecie mnie sprawdzić jako adma to np na jeden dzień dać i sprawdzić jak się sprawuje jak chcecie się dowiedzieć to pytajcie jak mi nie dacie to się mówi trudno tylko ktoś odpowie dlaczego dostałem perm ban...
O kurczę, polecam czasami kliknąć na taki klawisz obok "m" i ".", bo trudno zrozumieć o co ci chodzi.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat