Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Tragedia Ecto i kuratora Sniffera Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Parabola
Headcrab który daje
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sir. Kapeć napisał:
Widzicie? Z tego wszystkiego zrobił się wielki Flame War. Czy to było konieczne? Skończmy ten bajzel...

Skończymy ten bajzel jak dostaniesz bana. Nie martw się, nie będziesz musiał długo czekać.

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Wywalcie te rubrykę bo Elektryk słucha się Wooziego!
PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Skoro mowa o Flamewar...
Złamanie regulaminu Przez użytkownika: Parabola
Punkt: 2.1 Regulaminu.

To jest łamanie regulaminu, rzucanie kogoś w mięsem.
Wystarczy przeczytac niemal każdy post Paraboli (dla niekumatych - w tym temacie) i od razu widac na pierwszy rzut oka co i jak.

Sry za wtrącanie się do tematu. ale sądze że taka jest sprawiedliwośc i najlepiej żeby obydwoje użytkowników zostało odpowiednio ukaranych.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Flicker
Obama's Headcrab

Steam ID: Flicker

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sir. Kapeć napisał:
Widzicie? Z tego wszystkiego zrobił się wielki Flame War. Czy to było konieczne? Skończmy ten bajzel...

Po prostu sie przymknijcie jeden z drugim bo to juz sie plakac chce co to sie na tym forum wyrabia. Ja nie wiem co to za opozycje wymyslane i jakies inne gowna. Jak .qam wymyslil kiedys opozycje to zrobil calkiem nowy serwis i calkiem nowe forum na ktorym sam sie zrobil adminem. Wam wszystkim "opozycjonistom" proponuje to samo nikt tu po was plakac nie bedzie, moze jak wreszcie przestaniecie pieprzyc trzy po trzy i zaczniecie dzialac i sie stad wyniesiecie to to forum wreszcie odzyje bo mi to juz sie nawet zagladac tu sie odechciewa.

Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Parabola napisał:
Dobra, jestem okropny wiem o tym. Ale w tym momencie niektórzy to już mnie zlinczują, powieszą za żebro jak to kiedyś Janosika albo co tam jeszcze wymyślicie. Ale powstrzymać się nie mogę od tego co teraz zrobię.

Dlaczego? Z autopsji, z braku cierpliwości do tej osoby i z samej zasady. Pewnie już parę osób o tym wie (bo nie tylko mi wysłał PW o swojej "prawdzie") ale sądzę, że administracja forum nie ma bladego o tym pojęcia. To chociaż ich poinformuję jak to na konfidenta przystało Bardzo szczęśliwy

Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta, ludzie i mejku... Sir Kapeć to ... <werble>

http://img219.imageshack.us/img219/146/huhx.jpg

Wiem, skur*!*($&*^!$(@ ze mnie Uśmiechnięty

http://img516.imageshack.us/img516/1496/luckyb.png

Achievement earned!

Chopper napisał:
Skoro mowa o Flamewar...
Złamanie regulaminu Przez użytkownika: Parabola
Punkt: 2.1 Regulaminu.

To jest łamanie regulaminu, rzucanie kogoś w mięsem.
Wystarczy przeczytac niemal każdy post Paraboli (dla niekumatych - w tym temacie) i od razu widac na pierwszy rzut oka co i jak.

Sry za wtrącanie się do tematu. ale sądze że taka jest sprawiedliwośc i najlepiej żeby obydwoje użytkowników zostało odpowiednio ukaranych.

Pan Ferdek kiedyś powiedział:
Człowiek człowiekowi wilkiem, a nawet świnią!

Dobra zamknijcie temat a potem mu przebaczcie albo znów zbanujcie. Bo po co o tym pisać skoro się już przyznał.

Ostatnio zmieniony przez majan_pl dnia Pią Maj 01, 2009 17:57, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Ecto
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zgadzam się.
Skończmy ten temat, będący jednym wielkim polem bitwy między dwoma nicnieznaczącymi userami...
Płakać się chcę.
Skończmy to!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Parabola
Headcrab który daje

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jasne, że mogę dostać ostrzeżenie. Jestem na to przygotowany od początku tworzenia tego tematu. Ale cały ten powrót ecto i jego riposty w tym temacie mówią same za siebie. Nie znoszę takich ludzi i wiem, że prędzej czy później bez tego tematu sam by zaczął każdego z osobna irytować i doprowadzać do szewskiej pasji. Teraz jak za dawnych czasów. Zaczyna spamować mi na PW czemu go tutaj nie chcemy. Ile razy trzeba pisać o tym samym żeby zrozumiał. Te ciągłe teksty, że po banie znowu tutaj wróci, groźby że nie da spokoju i własne decyzje "3 miesiące starczą" to jakiś totalny absurd. Faktycznie, karmię strasznie tego trolla ale inaczej z nim po prostu się nie da postępować. Ile razy można wałkować jeden i ten sam temat to zawsze sprecyzuje to głupim pytaniem albo tchórzowskim posunięciem "skończmy temat i nie było żadnej sprawy, a ja dalej będę sobie tutaj łazić". Dlatego Chopper'ze nie przejmuje się tym, że mogę dostać warna. Przejmuję się tym, że ten dzieciak wrócił i znowu rozwija swoje bezczelne humory na tym forum. Dlatego jest to tragedia ecto.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 18:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mam ważniejsze sprawy niż to forum, mój wujek wczoraj zmarł, odwiedzam ciocię teraz.

Rozstrzygnijcie mój los, jak tam chcecie...
Arto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: ArtoSforza
Xfire: arto013
PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 18:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sir. Kapeć napisał:

Płakać się chcę.

Mi się chce płakać, bo do mnie nie napisałeś :<
Mrocz
Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 18:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sir. Kapeć napisał:

Nie był konieczny twój powrót...

Parabola trochę przesadził ale niejako ma rację.

Flicker
Obama's Headcrab

Steam ID: Flicker

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 18:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czy jak zaspamuje temat to go w koncu zamkna? Poswiece nawet na to ze dwa ostrzezenia...

Dojrzały Headcrab

Steam ID: premcio
Xfire: premcio
PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 18:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sir. Kapeć napisał:
Mam ważniejsze sprawy niż to forum, mój wujek wczoraj zmarł, odwiedzam ciocię teraz.

Rozstrzygnijcie mój los, jak tam chcecie...

Dobra, nic do ciebie nie miałem i nie mam ale dla mnie to jest już cios poniżej pasa, próbujesz ludźmi manipulować (nie ważne czy wujek rzeczywiście cizmarł, przykro mi) ale branie ludzi na litośc jest chore, nie chce cię zgnoić ani udowodnić jaki to ja wredny jestem ale naprawdę, nawet ciebie o to niepodejrzewałem to jest nieludzkie i chamskie niech inni zadecydują czy masz tu zostać czy nie, ja wypowiedziałem jedynie swoje zdanie i będę się go mocno trzymał.
Parabola
Headcrab który daje

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 18:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wiem, że przesadziłem ale dobrze wiecie jaki miałem do niego wtedy stosunek i jaki mam nadal, a w szczególności po jego obecnych odpowiedziach.

Jeszcze jedno ecto. Śmierć w rodzinie przeżywaj z najbliższymi. Ale takimi postami strasznie zalatuje, że musimy ci współczuć i dać szansę. Grasz na litość? Jeżeli masz jechać do ciotki to czemu jeszcze tutaj siedzisz i odpisujesz? W ogóle nie powinieneś o tym mówić bo to nie jest kompletnie nasza sprawa. Mam nadzieję jedynie, że nie jest to kolejny tani chwyt z twojej strony. Bo jeżeli o to ci naprawdę chodziło to tylko i wyłącznie świadczy, że się nie zmieniłeś, a wyszedłeś na gorsze.

Ostatnio zmieniony przez Parabola dnia Pią Maj 01, 2009 18:07, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Konstanty Śliwka
Młody Headcrab

Steam ID: _Konstanty

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 18:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wiecie.. gówno zrobicie..
To czy Kapeć dostanie bana, czy nie, zależy od administracji, a wy teraz jedynie spamujecie, pierdzieląc o tym samym..
Parabola, mogłeś najzwyczajniej w świecie, napisać do któregoś z administratorów, i nie pisać tego tematu..

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 18:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przybyłem sobie ze spacerku i opalania i co widzę? 4 strony tematu, Ecto zdemaskowany a mnie nie było. Szlag. To teraz ja wtrące swoje trzy grosze:
- Multikonto to multikonto. To że masz bana to cały czas masz konta. Nawet jak by ci je skasowali to to wciąż by było multikonto.
- Ale skoro admini Ci pozwolili to jestem za, możesz se siedzieć i tak Cię w końcu zbanujemy i tak
- Sniffertrzy - ty się nie odzywaj, sam wkrótce założysz nowe konto bo na tym nie będziesz mógł pisać.
- Co do Ecta jeszcze. Jesteś wielkim głupkiem że napisałes o tymś do kogoś jeszcze niż do administracji. To jest internet. Tutaj etyka pojawia się w znikoych ilościach.
- Proponuję zaqmknąć temat i świętować.
Kalin
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: Kalin1223
Xfire: to frajer!
PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 18:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mi to nie przeszkadza, że "wróciłeś".
Mam pomysł! Pozwólcie mu tu być, ale zablokujcie mu tworzenie tematów ;]
I powinien być git majonez.
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 18:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kalin1223 napisał:
Mi to nie przeszkadza, że "wróciłeś".
Mam pomysł! Pozwólcie mu tu być, ale zablokujcie mu tworzenie tematów ;]
I powinien być git majonez.

Tak i jeszcze zakaz pisania postów i wysyłania PW. I będzie git.
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 18:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja proponuje to olać, jak napisze coś głupiego to wyleci, a jeśli przestrzega regulaminu to dlaczego go wyrzucać. Z tego co mi wiadomo to nie ma doublekonta, bo nie ma już tego drugiego. I przestańcie robić w okół niego takie zamieszanie, bo dla trolla to jak karma, wpierdziela na sucho i na mokro z popitką.

Furrcrab

Steam ID: Gorky0
Xfire: maxiter
PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 19:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak dla mnie, to Ecto zasłużył na drugą szanse i basta. Zmienił się, zrozumiał swoje błędy.

Image
Image
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
CzajnikGrozy
Headcrab wyjadacz

Steam ID: (sc).com/id/CzajnikGrozy

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 19:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cóż, ktoś napisał że Ecto powinien mieć okres próbny, gdzie 1 warn = ban. Absolutnie się z tym zgadzam, dajmy Ectowi miesiąc szansy...

Mixon
Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 19:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nato-Geid napisał:
Mnie tylko dziwi, czemu ten poprzedni zbanowany, jako jedyny miał usunięte posty?

Wy tu walicie o dupi marynie, a ktoś mi pierwszą klatkę avatara ukradł D:!!

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat