Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Kim jest G-man? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Mateusz ARGH ZOMBIE!
Stary Headcrab

PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 19:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

bLiNd napisał:
Wracając do G-Mana. Nie wiem kto wpadł na pomysł, że jest on ojcem Gordona. Znając jego umiejętności, są dwie możliwości. Pierwsza to taka, że nie jest on człowiekiem, albo chociażby nie pochodzi z ziemi, zaś druga to ta mówiąca, że pochodzi z przyszłości. Jeśli zaś pochodzi z przyszłości, to może być co najwyżej potomkiem Freemana, no ale nie ojcem. Poza tym, w pierwszym HL'u, na początku nie wygląda na zbyt zainteresowanego Gordonem. Gdyby był jego ojcem/wnukiem/wujkiem/babcią, to na pewno większą uwagę by poświęcał naszemu bohaterowi. Język

niby jak miał mu poświęcić cały czas jak miał jeszcze sheparda i innych to mówi dlaczego on ni ma czasu dla barneya Uśmiechnięty (i sie ciesze... nie ma pułapek gmana)
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 11:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mam inny pomysł, ale umieszczę go tu kiedy więcej ludzi przejdzie EP 2, bo nie da się go tak napisać by nie było spoilerów.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
pvO
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 11:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

spokrewnieni to raczej nie sa. jaki czlonek rodziny gdy mu sie odmowi wysyla nas na pewna smierc Uśmiechnięty moze valve zrobi kiedys dodatek, w ktorym bedziemy grac gman'em

Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 11:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moim zdaniem G-man może pochodzić z Borealis.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Mrocz
Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 12:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
Moim zdaniem G-man może pochodzić z Borealis.

Ty możliwe... A ten.. [ULTRA MEGA TURBO SPOJLER!!]... Kryształ, który został podarowany Elie'mu doprowadził do tego piekła na ziemi... "prepare for unforseen consequences...". A wszyscy chyba wiemy, ze zarówno w Portal jak i w Episode Two pojawia sie informacja, że Aperture Science rywalizowało z Black Mesą o wsparcie finansowe... (W Portalu jak już uciekniemy w jednym pomieszczeniu na rzutniku jest coś w stylu prezentacji w Power Poincie tam wszystko pisze... Może cała ta sytuacja była po to by zniszczyć Black Mesę?"[Koniec ULTRA MEGA TURBO SPOJLERA]

Ostatnio zmieniony przez Mrocz dnia Wto Paź 23, 2007 18:27, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
bLiNd
Ślepy headcrab

Steam ID: blindvampire

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 12:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak Mrocz, też mam podobne wrażenie, chociaż to chyba zbyt banalne i oczywiste. Dziwne, że G-Man pojawia się właśnie teraz gdy zbliżamy się do statku Aperture Science, tym bardziej, że to głównie dzięki niemu została zniszczona Black Mesa. Także sposób przemieszczania sie G-Mana jest podobny do portali. Być może G-Man cały czas był na tym statku? Jednak ostatnim razem G-Man mówił o niespodziewanych konsekwencjach przed zniszczeniem Black Mesa. Może więc zamierza teraz zniszczyć także Borealis gdy wreszcie ludzie go odnaleźli?

Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 12:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak dla mnie G-man może być jednym z ludzi prowadzacych eksperymenty na Borealis. Wskazują na to jego brak współczucia i ogólnie taki instrumentalny stosunek do Gordona i całego świata - co pasuje do słów Eli'ego nakońcu EP2. W końcu gdyby nie interwencja vortigauntów Alyx by zginęła. Co mu szkodziło zabrać i ją? Do tego w chwili gdy widać go na ekranie pojawia się na moment ten sam korytarz na którym Judith ma "serious trouble".
tobiasz17
Świeży Headcrab

Steam ID: {zeTobias}

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 13:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wkońcu na Borealisie zniknęła cała załoga i połowa lądu, więc to pewnie sprawa G-Mana... Mógł ich teleportować do innej epoki. Gordon w szoku A Eli chciał zniszczyć statek, ale teraz kiedy umarł (może G-Man to też zaplanował?) to G-Man bez probelmu wykorzysta Gordona i użyje statku do złych ( dobrych???) celów... Question Może to być troszkę naciągane, ale co zrobić. Szczęsliwy Gordon

Ślepy headcrab

Steam ID: blindvampire

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 13:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hm... mam wrażenie, że G-Man będzie nas nakłaniał do użycia tego statku i zapewne będzie to wyglądało całkiem rozsądnie (użycie wywoła nieoczekiwane konsekwencje). Jednak wolałbym byśmy dostali coś a'la wybór pod koniec HL1 tzn. byśmy mogli wybrać czy posłuchamy G-Mana czy też nie. Język Kim jest G-Man? Pewnie się nie dowiemy aż do premiery EP3.

Młody Headcrab

Steam ID: mi33
Xfire: mi33
PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 13:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie rozumiem tego :
Cytat:
to głównie dzięki niemu [borealis] została zniszczona Black Mesa.

Może mi ktoś wyjaśnić ? Język

Rainbow Headcrab

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 14:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

krejzolek napisał:
Może mi ktoś wyjaśnić ? Język

G-Man to człowiek z AS, który podłożył kryształ właśnie po to, aby zlikwidować BM...
Piur
Świeży Headcrab

Steam ID: piurkens

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 15:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie koniecznie on musiał podłożyć ten kryształ mógł mieć "wtyki" w BM. Przecież widzieliśmy jak rozmawiał z naukowcami.

Rainbow Headcrab

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 15:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Piur napisał:
Nie koniecznie on musiał podłożyć ten kryształ mógł mieć "wtyki" w BM. Przecież widzieliśmy jak rozmawiał z naukowcami.

On go podarował grupie, której przewodził Eli jako rewolucyjny materiał (nie orientuje się za bardzo do czego służący), który mógłby wygenerować krociowe zyski. A Black Mesa miała ciężko z funduszami...
Archon
Świeży Headcrab

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 15:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Według mnie na 1000% gordon freeman nie jest G-manem (gdzieś czytałem nawet że jakiś koleś z Valve o tym powiedział). Nie miało by raczej to nic wspólnego z tym co G-man zrobił. Mi się wydaje że w hl1 słowo ,,Combine'' nie było wymawiane dlatego że wtedy nawet nie wiedzieli że coś takiego istnieje chyba nie? Skąd by o tym wiedzieli i wtedy jak gordon na końcu hl1 był w hibernacji to ten kombinat się pojawił i ludzie dowiedzieli się co to jest. Przynajmiej tak mi się wydaje. Może g-man jest kimś z Xen (pod postacią człowieka) i chce zniszczyć kombinat i specjalnie rozpętał piekło w Black Mesa żeby później kombinat przybył na ziemię i G-man wybrał sobie broń jako Gordona bo uwuażał że tylko on może to dokonać (zniszczyć kombinat) i być może on chce po prostu zniszczyć Advisorów i może g-man maczał palce w końcówce Episode Two żeby Gordon poczół nienawiść do Advisorów żeby Gordon chciał z Alyx za wszelką cenę je zabić. Każdy może mieć jakieś zdanie i nikt nie wiem o g-manie oprócz Valve z resztą dowiemy się najprawdopodobnie kim jest G-man w Episode Three albo w Half-Life 3 ( o ile będzie). Według mnie g-man nie współpracuje z Kombinatem skoro (chyba) wykorzystuje gordona do zniszczenia go.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
tobiasz17
Świeży Headcrab

Steam ID: {zeTobias}

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 16:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale skoro G-Man pracuje dla AS to co on robił w Black Mesie? Przecież obie te firmy rywalizują, więc na 100% członek AS nie byłby mile widziany w BM.

Headcrab wyjadacz

Steam ID: (sc).com/id/CzajnikGrozy

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 16:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Słuchajcie co do HL3 to może w nim będziemy Gmanem? Valve mówił że
może tak będzie bo mają różne pomysły do zrealizowania jeszcze. A może będzie w HL3 alternatywna historia? Że Gordon zginął pod koniec HL1 według alternatywnego zakończenia? To tylko moje spekulacje jak coś chcecie.

Towarzysz Lenek
Dojrzały Headcrab

Steam ID: bazooka93 / Towarzysz_Jasiek (z OB)
Xfire: bazooka93
PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 16:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Na pewno nie będzie alternatywnej historii. Nie ma takiej opcji.

Elaks
Dojrzały Headcrab

Steam ID: Elaks

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 17:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

tobiasz17 napisał:
Ale skoro G-Man pracuje dla AS to co on robił w Black Mesie? Przecież obie te firmy rywalizują, więc na 100% członek AS nie byłby mile widziany w BM.

GMan mógł być zwyczajnym sabotażystą. AS chciało zaszkodzić lub nawet całkowicie zniszczyć BM więc podstawiono felerne próbki
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
CzajnikGrozy
Headcrab wyjadacz

Steam ID: (sc).com/id/CzajnikGrozy

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 17:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To by wszystko wyjaśniało. Wszystko to dzieje się przez AS.

Mixon
Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 18:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

MatiZ napisał:
To by wszystko wyjaśniało. Wszystko to dzieje się przez AS.

No nareszcie jakieś sensowne teorię nie uwzględniające portal gun'a. Muszę powiedzieć, że teoria Elaks'a mi się spodobała i byłbym mile zaskoczony jakby to było prawdą.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat