Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

O posiadaniu broni palnej Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Death.Korp
Świeży Headcrab

Steam ID: 76561198001562054

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 18:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Spaqin napisał:
A jednak wyciągasz nieistniejące sytuacje i próbujesz to wszystko do siebie porównać. Ja ci powiem tylko, że nie będziesz wiedział co to będzie dopóki nie spróbujemy.

Nieistniejące sytuacje? Skoro zwykły bandzior będzie miał nóż i wsadzi komuś kosę pod żebra, to co za problem, że sprzeda komuś kulkę między oczy? No jasne, wtedy każdy będzie miał broń, ale taki bandyta nie będzie ogłaszał wszem i wobec, że zamierza kogoś zaatakować, będzie czekał na dogodną dla siebie sytuację. Np. ciemna uliczka, pusta droga itp. itd.

Ile razy słyszało się, że w Polsce ktoś kogoś zabił w afekcie? Albo, że się pokłócili? Broń palna jedynie ułatwi to wszystko.

Spaqin napisał:
Jeszcze co do kiboli - już teraz mogą mieć noże, pałki czy nawet głupie tulipany ze stłuczonych butelek. Ktoś ginie? A przecież zagęszczenie ludzi na marszach czy imprezie w rodzaju euro jest ogromne i nawet łatwiej jest komuś dyskretnie wsadzić kosę między żebra niż wyciągnąć broń nie zwracając początkowo zbytniej uwagi. Weź też pod uwagę fakt, że większość osób z tego środowiska do najbogatszych nie należy. Będzie ich stać na broń? Zinterpretuj ten fragment i porównaj go z wyższymi klasami społecznymi, które przepisów nie łamią.

To już różnie, bogaci czy nie, ale zawsze mają na piwo, fajki i nawet na coś mocniejszego. Pieniądze zawsze się znajdą. O kibolach mówi się coraz częściej jak o przestępczości zorganizowanej. Więc nie byłby dla nich żaden problem załatwić kilka sztuk broni palnej.

Pieróg napisał:
Z jakiego powodu to są 2 różnie światy?

Z powodów kulturowych i ekonomicznych.

Headcrab wyjadacz

Steam ID: spagin1
Xfire: spagin
PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 18:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Death.Korp napisał:
Nieistniejące sytuacje? Skoro zwykły bandzior będzie miał nóż i wsadzi komuś kosę pod żebra, to co za problem, że sprzeda komuś kulkę między oczy? No jasne, wtedy każdy będzie miał broń, ale taki bandyta nie będzie ogłaszał wszem i wobec, że zamierza kogoś zaatakować, będzie czekał na dogodną dla siebie sytuację. Np. ciemna uliczka, pusta droga itp. itd.

No i dochodzimy, ba, sam doszedłeś do momentu, w którym wychodzi na to, że broń palna to to samo zło co inne rzeczy! Różnica? Nie-bandzior nie będzie miał noża ze sobą, bo po co, przeszkadza, nosi się niewygodnie, nie jest się najlepszym w posługiwaniu nim, a pistolet mieć może, bo łatwiej, wygodniej w kaburze nosić niż nóż.

Death.Korp napisał:
Ile razy słyszało się, że w Polsce ktoś kogoś zabił w afekcie? Albo, że się pokłócili? Broń palna jedynie ułatwi to wszystko.

A dlaczego tylko w Polsce? Jak ktoś będzie chciał zabić to i tak to zrobi, bez względu na narzędzia. Nie kieruj się "bezpieczeństwem" innych, nie dotykaj ich spraw. Ciebie zabiją w afekcie? Zastrzelą może jeszcze? Paranoja niesamowita kolego.

Death.Korp napisał:

To już różnie, bogaci czy nie, ale zawsze mają na piwo, fajki i nawet na coś mocniejszego. Pieniądze zawsze się znajdą. O kibolach mówi się coraz częściej jak o przestępczości zorganizowanej. Więc nie byłby dla nich żaden problem załatwić kilka sztuk broni palnej.

Pieniądze się znajdą, tak? A skąd te pieniądze pochodzą? Z kradzieży. A co, jeśli nie można nic ukraść, bo cię mogą zastrzelić? Dlaczego też bez żadnych źródeł piszesz, że "o kibolach mówi się jak o przestępczości zorganizowanej", samemu żądając źródeł w innych kwestiach?

Death.Korp napisał:
Z powodów kulturowych i ekonomicznych.

Mój dom też ma inną kulturę i ekonomię niż dom jakiegoś biednego dresa siedzącego na ławce pod blokiem. Nie możesz tego porównać i jeszcze żądać ode mnie odstawienia możliwości obrony całkowicie.

>no tutorial
>for the first 200 times, you fail horribly
>then you get a slight idea how it works
>in free time you watch others do it professionally

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Death.Korp
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 18:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Spaqin napisał:
No i dochodzimy, ba, sam doszedłeś do momentu, w którym wychodzi na to, że broń palna to to samo zło co inne rzeczy! Różnica? Nie-bandzior nie będzie miał noża ze sobą, bo po co, przeszkadza, nosi się niewygodnie, nie jest się najlepszym w posługiwaniu nim, a pistolet mieć może, bo łatwiej, wygodniej w kaburze nosić niż nóż.

Broń palna jest złem. Służy do zabijania, a jedynie człowiek nadaje jakiś większy, szczytny cel. Np. obronę. Która w Twoim przypadku polega na zabiciu. Nie przeczę, każdy powinien mieć prawo do obrony, lecz jaki to ma związek z ogólnym dostępem do niej. Będziesz się czuł pewniej? Nie wydaje mi się. Ponieważ "ten drugi" też będzie miał broń. Kto strzeli pierwszy?

Ogólny dostęp do broni niczego nie zmieni.

Spaqin napisał:
A dlaczego tylko w Polsce? Jak ktoś będzie chciał zabić to i tak to zrobi, bez względu na narzędzia. Nie kieruj się "bezpieczeństwem" innych, nie dotykaj ich spraw. Ciebie zabiją w afekcie? Zastrzelą może jeszcze? Paranoja niesamowita kolego.

Bo może mówimy o Polsce? Według Ciebie jestem paranoikiem bo nie ufam drugiemu człowiekowi? Nie wiem co komu strzeli do łba. Więc mam paranoję. Wystarczy przejść się po ciemku po jakiejś szemranej dzielnicy by zarobić w zęby i pozbyć się telefonu. Ale jestem paranoikiem. Cieszę się, że czujesz się bezpiecznie. Tobie najwyraźniej broń nie jest potrzebna.

Spaqin napisał:
Pieniądze się znajdą, tak? A skąd te pieniądze pochodzą? Z kradzieży. A co, jeśli nie można nic ukraść, bo cię mogą zastrzelić? Dlaczego też bez żadnych źródeł piszesz, że "o kibolach mówi się jak o przestępczości zorganizowanej", samemu żądając źródeł w innych kwestiach?

Wystarczy posłuchać kilku wydać wiadomości, poczytać trochę gazet. Zresztą, przy każdej większej rozróbie w której biorą udział kibole, jest poruszany temat przestępczości zorganizowanej. Poczytaj coś na temat "Starucha".

Spaqin napisał:
Mój dom też ma inną kulturę i ekonomię niż dom jakiegoś biednego dresa siedzącego na ławce pod blokiem. Nie możesz tego porównać i jeszcze żądać ode mnie odstawienia możliwości obrony całkowicie.

Jak i mój. Ale rozmawiamy na poziomie PAŃSTW a nie poszczególnych MIESZKAŃ w bloku czy też klatek schodowych.

Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 18:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Death.Korp napisał:

Wystarczy posłuchać kilku wydać wiadomości, poczytać trochę gazet. Zresztą, przy każdej większej rozróbie w której biorą udział kibole, jest poruszany temat przestępczości zorganizowanej. Poczytaj coś na temat "Starucha".

Więc jak przy sprawie strzelanin jest poruszany temat przemocy w grach to to oznacza że są ściśle ze sobą powiązane? via Breivik i WoW

Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 19:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Źle się wyraziłem. Miałem na myśli zjawisko przestępczości zorganizowanej wśród pseudokibiców, zwanych kibolami.

Mój błąd.

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 19:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:

Edukacja. Tam do broni jesteś przyzwyczajany od małego, wiedzą do czego służy i czym kończy się jej użycie. Tak samo wyjście rodziny na strzelnice jest normalne i powszechne. Jeżeli się nie mylę to każdy (albo prawie każdy) przechodzi też przeszkolenie bojowe gdy osiąga pełnoletność. I aktualnie taki system uczenia od podstaw ma sens, a nie "dajmy broń, wszyscy będą bezpieczniejsi". W ogóle się zastanawiam, po co ci ta broń w Polsce. Nie czujesz się bezpiecznie? Czy my mamy u siebie comiesięczne masakry jak w USA? Walicie tym biednym złodziejem, a taka prawda że jak pilnujesz domu, nie masz okien wielkości ściany ani drzwi robionych na odwal to nikt ci się nie włamie. Tym bardziej jak mieszkasz w bloku.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Pieróg
Stary Headcrab

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 19:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Więc dlaczego wraz z wprowadzeniem broni nie wprowadzić takie edukacji na temat broni? Jeszcze nie dawno mieliśmy obowiązkową służbę wojskową na której też się uczyli jak używać broni i co się z nią robi. Przecież w końcu musi być te pierwsze (nowe) pokolenie które się na uczy co i jak z tą bronią. Po za tym młodzież ogląda filmy i gra w gry w których, uwaga, uzywa się broni TAA DAAAM, myślisz że nie są świadomi tego że jak się do kogoś strzeli to on umiera? W Polsce coraz więcej osób chodzi na strzelnice i jest to zupełnie normalne, gdyby każdy kto chce miał dostęp do broni chodziło by więcej osób żeby skorzystać z tego co ma, prawdopodobnie zabierając znajomych i pokazując im co z czym się je.

Fast headcrab

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 19:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mnisia :* napisał:
Cytat:

Edukacja. Tam do broni jesteś przyzwyczajany od małego, wiedzą do czego służy i czym kończy się jej użycie. Tak samo wyjście rodziny na strzelnice jest normalne i powszechne. Jeżeli się nie mylę to każdy (albo prawie każdy) przechodzi też przeszkolenie bojowe gdy osiąga pełnoletność. I aktualnie taki system uczenia od podstaw ma sens, a nie "dajmy broń, wszyscy będą bezpieczniejsi". W ogóle się zastanawiam, po co ci ta broń w Polsce. Nie czujesz się bezpiecznie? Czy my mamy u siebie comiesięczne masakry jak w USA? Walicie tym biednym złodziejem, a taka prawda że jak pilnujesz domu, nie masz okien wielkości ściany ani drzwi robionych na odwal to nikt ci się nie włamie. Tym bardziej jak mieszkasz w bloku.

Tak i od miliarda lat Szwajcarzy byli przyzwyczajeni do broni. Miałeś w szkole PO czy jeszcze w gimnazjum jesteś?

Panowie, nie wiem po co Wy w ogóle dyskutujecie. Dajemy Wam statystyki, argumenty, a Waszymi argumentami jest... Głupi pogląd na świat, nieuzasadniony. Kierujecie się stereotypami. Po co Wy się tak upieracie? Nie macie za grosz argumentów, ale dalej swoje. Płacą Wam za to? Jesteście lewicową bojówką?

@Pieróg
Ja już od kilku postów tłumaczę, że wprowadzenie dostępu do broni nie polega na chodzeniu i rozdawaniu jej każdemu po drodze. Wprowadzenie dostępu do broni to diametralna zmiana ogólnego prawa obowiązującego w Polsce, wdrożenie przeróżnych procedur, przepisów itd. Ale nie dociera.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Pieróg
Stary Headcrab

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 19:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

@Dav
Ja jestem tego świadomy tylko chciałem poinformować Mnisię że oni też musieli się do tej broni kiedyś tak przyzwyczaić i że równie dobrze można było by to zrobić (przy odpowiednich zmianach) zrobić w Polsce.

Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 20:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:
Tak i od miliarda lat Szwajcarzy byli przyzwyczajeni do broni. Miałeś w szkole PO czy jeszcze w gimnazjum jesteś?

Najlepiej zapytać, czy ktoś jest jeszcze w gimnazjum. Za chwilę ktoś wyskoczy z "gimbusem".

Dav napisał:
Panowie, nie wiem po co Wy w ogóle dyskutujecie. Dajemy Wam statystyki, argumenty, a Waszymi argumentami jest... Głupi pogląd na świat, nieuzasadniony. Kierujecie się stereotypami. Po co Wy się tak upieracie? Nie macie za grosz argumentów, ale dalej swoje. Płacą Wam za to? Jesteście lewicową bojówką?

Równie dobrze mogę powiedzieć, że to Twój pogląd na świat jest głupi i, że przynależysz do jakiejś bojówki. Ale po co? Nie potrafisz pogodzić się z tym, że mam odmienne zdanie od Twojego? Przedstawiasz mi statystyki, podaj chociaż jedno źródło potwierdzające Twoje zdanie. Moim argumentem jest "głupi pogląd na świat". Ja to bym raczej nazwał trzeźwym myśleniem i zdrowym rozsądkiem.

Dav napisał:
Ja już od kilku postów tłumaczę, że wprowadzenie dostępu do broni nie polega na chodzeniu i rozdawaniu jej każdemu po drodze. Wprowadzenie dostępu do broni to diametralna zmiana ogólnego prawa obowiązującego w Polsce, wdrożenie przeróżnych procedur, przepisów itd. Ale nie dociera.

Dociera więcej, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić. Odpowiednie przepisy i procedury? Rozejrzyj się. W każdym aspekcie naszego życia mamy jakieś przepisy i procedury które nie wypalają, bo Polska to kraj absurdu.

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 20:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pieróg napisał:
@Dav
Ja jestem tego świadomy tylko chciałem poinformować Mnisię że oni też musieli się do tej broni kiedyś tak przyzwyczaić i że równie dobrze można było by to zrobić (przy odpowiednich zmianach) zrobić w Polsce.

Moim zdaniem to kwintesencja tego tematu.
Myślę że Mnisia oraz Death.Korp zrozumieli nasz pogląd jako ROZTAWIAMY STRAGAN Z KAŁACHAMI I TRATRATATA WSZYSCY.
Moim zdaniem jest tu potrzebna jakaś kontrola od góry (państwa) a'la Szwajcaria, Brazylia (albo USA)

trzciną zaledwie tylko kołysze.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Mnisia :*
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 20:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ekhm, jedyne o czym pisaliście to ułatwienie procedur na pozwolenie na broń. Słowa nie było o szkolnej edukacji co, wbrew pozorom, nie jest takie jednoznaczne i oczywiste.
Cytat:
Tak i od miliarda lat Szwajcarzy

Miliard lat temu nie było Szwajcarii.
Cytat:
Miałeś w szkole PO

Miałem. I po godzinie lekcyjnej+ 10 minutowym strzelaniu nie uważam że jest to wystarczająca edukacja nt. broni palnej.
Cytat:
Dajemy Wam statystyki, argumenty

I mam je ot tak bezkrytycznie przyjąć?
Cytat:
Głupi pogląd na świat, nieuzasadniony.

Lol.
Cytat:
Kierujecie się stereotypami.

Zdrowym rozsądkiem.
Pieróg
Stary Headcrab

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 20:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jeżeli argumenty są poparte faktami (a tak jest) to krytyka ich oznacza głupotę.

Fast headcrab

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 20:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

@Death.Korp

Cytat:
bo Polska to kraj absurdu.

I to jedyne co masz do powiedzenia? Polska to kraj absurdu, więc nic nie zmieniajmy. Dobre. Uśmiechnięty

Cytat:
Najlepiej zapytać, czy ktoś jest jeszcze w gimnazjum.

Bo w moich oczach Wasz pogląd na świat jest na poziomie właśnie gimnazjum.

Cytat:
Równie dobrze mogę powiedzieć, że to Twój pogląd na świat jest głupi i, że przynależysz do jakiejś bojówki. Ale po co? Nie potrafisz pogodzić się z tym, że mam odmienne zdanie od Twojego? Przedstawiasz mi statystyki, podaj chociaż jedno źródło potwierdzające Twoje zdanie. Moim argumentem jest "głupi pogląd na świat". Ja to bym raczej nazwał trzeźwym myśleniem i zdrowym rozsądkiem.

Źródło podałem już wcześniej w filmie człowieka, który ponad 20 lat mieszkał w Stanach, w miejscu w którym jest powszechny dostęp do broni. Czuł się bezpiecznie, nie zamykał samochodu ani drzwi do domu na noc. Bo nikt nie pomyślał o tym aby się do niego włamać, bo może ryzykować życiem.

Poza tym żyjemy ponoć w wolnym kraju i naszym prawem nawet w konstytucji jest prawo do posiadania broni. I tego się domagamy, o to walczymy.

@Mnisia :*

Cytat:
Lol.

No właśnie, to są Twoje argumenty.
Death.Korp
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 21:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:
I to jedyne co masz do powiedzenia? Polska to kraj absurdu, więc nic nie zmieniajmy. Dobre. Uśmiechnięty

Mam wiele pomysłów jak zmienić to i owo w Polsce. Ale nie widzę sensu, by wypisywać je tutaj. Wszak o tym nie rozmawiamy.

Dav napisał:
Bo w moich oczach Wasz pogląd na świat jest na poziomie właśnie gimnazjum.

Popisałeś się pytając mnie, czy mam płacone za takie poglądy lub czy przynależę do lewackiej bojówki. Oczywiście. Putin mi płaci, mam też udziały w Gazpromie. Żyć nie umierać.

Dav napisał:
Źródło podałem już wcześniej w filmie człowieka, który ponad 20 lat mieszkał w Stanach, w miejscu w którym jest powszechny dostęp do broni. Czuł się bezpiecznie, nie zamykał samochodu ani drzwi do domu na noc. Bo nikt nie pomyślał o tym aby się do niego włamać, bo może ryzykować życiem.

Jest to wypowiedź JEDNEJ osoby, która zapewne miała nieco wyższe standardy życiowe niż przeciętny Amerykanin. Tutaj masz ode mnie linka który popiera natomiast MOJE zdanie. I co z tym zrobimy?

http://natemat.pl/24071,zuzanna-glowacka-o-strzelaninie-latwy-dostep-do-broni-palnej-tylko-pogorszy-sytuacje

Dav napisał:
Poza tym żyjemy ponoć w wolnym kraju i naszym prawem nawet w konstytucji jest prawo do posiadania broni. I tego się domagamy, o to walczymy.

Nie czasem prawo do OBRONY?

Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 21:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pieróg napisał:
Jeżeli argumenty są poparte faktami (a tak jest) to krytyka ich oznacza głupotę.

A nie zawsze, to zależy od argumentu. Wesoły przykładzik:
Cytat:
Wódka z lodem szkodzi na nerki.
Rum z lodem niszczy wątrobę.
Whisky z lodem atakuje serce.
Gin i lód szkodzi na mózg.
Coca-cola z lodem niszczy zęby.
Oznacza to, że ten cholerny lód szkodzi na wszystko

Oczywiście mógłbyś powiedzieć, że faktem jest że sam alkohol jest szkodliwy, jednakże nie oznacza to, że alkohol z lodem jest mniej szkodliwy. Więc powiedzenie że alkohol z lodem jest szkodliwy nie jest kłamstwem lecz jest nim ostatnie zdanie.

Wracając do tematu. Skoro mamy prawo do obrony to czemu nie możemy używać do tego właśnie broni?

Ostatnio zmieniony przez majan_pl dnia Pon Gru 17, 2012 21:23, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 21:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mariusz Max Kolonko o masakrze w Newton i o prawie do posiadania broni.
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 22:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Powiem szczerze, że czuję się dużo bezpieczniej gdy wiem, że w mojej okolicy broń mają tylko leśniczy, myśliwi, przestępcy i policja. A to dlatego, że większość ludzi jej nie ma, mieć nie będzie i jak wpadnie w wesoły nastrój po alkoholu bądź odwrotnie wkurzą się na kogoś, to nie usłyszę strzelaniny.

Nasze społeczeństwo oparte jest na zaufaniu, że ludzie dookoła są dobrzy, a nie jak amerykańskie na pomyśle, że każdy może być potencjalnym przestępcą, więc każdy musi mieć dostęp do broni by czuć się bezpiecznie.

Władzom USA taka sytuacja jest bardzo na rękę, bo ludźmi nie mającymi do siebie zaufania się wspaniale rządzi. Nie ma obawy, że się zbiorą tak jak u nas np Solidarność i zaprotestują, bo wszyscy będą sobie nawzajem patrzeć na ręce zamiast się dogadywać. No a do kompletu właściciele firm zbrojeniowych, agencji ochrony, budowniczy i administracja zamkniętych osiedli, producenci alarmów i zabezpieczeń, różne prywatne policjie i prywatna służba zdrowia oraz media dzięki owej powszechności broni zarabiają krocie.

A co do Szwajcarów to nie ma ich co do Polaków porównywać. Oni są tak posłuszni przepisom, że jak w danym mieście np nie wolno kupować alkoholu po 22:00, to nikt tego nie robi niezależnie od tego czy jest w pubie, restauracji czy w sklepie. Policja tam poluje tylko na cudzoziemców, bo miejscowi zawsze przestrzegają wszystkiego.

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 23:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:

Cały problem polega na tymże w Polsce przepisy prawne mamy i dotyczą każdej dziedziny życia, a w większości przypadków są źle skonstruowane, dziurawe a do tego bardzo słabo egzekwowane.

I mamy sytuacje gdzie funkcjonuje w internecie sklep który od 3 lat oszukuje klientów, a oszukanych są setki, a prawo jest bezsilne i nikt nic z tym nie robi.

Albo przypadki gdzie widoczna jest przemoc w domu ale też nic się nie robi by zapewnić ludziom bezpieczeństwo, a ostatecznie wnioski wyciąga się gdy któryś z domowników wynoszony jest w czarnym worku.

Nie jestem przeciwnikiem uzbrojonego społeczeństwa. Ale przeciwnikiem uzbrojonego społeczeństwa w kraju z miernym egzekwowaniem prawa i zagmatwanymi przepisami.

Już widzę jak wszyscy Polacy trzymają w domu broń z założoną blokadą w szafce na broń i osobno spakowaną amunicją. Ahaaa...

Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 09:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wałkowanie tego samego, ale może za którymś razem do niekórych dotrze parę rzeczy.
http://youtu.be/20LT6wf5W8Q
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat