Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Wasza ulubiona klasa Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Buhen
Meet the Headcrab

Steam ID: Viroos433 / Zlewozmywak_kamikaze

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 10:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Niewiem jak jest to teraz w grze ligowej , bo moja ostatnia klanowka to była za czasów Uberteam ale z rękawicami Heavy byłby po prostu lepszy i może wtedy też lepszą pozycją jako klasa do klanówek.

Byłby jedynie szybciej na środku, a to niewiele zmienia, bo soldy, scouty i demo byłby i tak pierwsze, a hwg z medem zostałby zaspamowany na śmierć.

Heavy jest ok tylko sytuacyjnie, GRU tego nie zmienia.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 12:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Buhen napisał:

Byłby jedynie szybciej na środku, a to niewiele zmienia, bo soldy, scouty i demo byłby i tak pierwsze, a hwg z medem zostałby zaspamowany na śmierć.

Przecież nie bierzemy pod uwagę sytuacji Heavy vs. ALL , w drużynie jest prócz medyka jeszcze 4 inne klasy.

Tych 4 pozostałych również walczy więc nie sadze by cały team skupił się na jednej osobie.

Zresztą teraz popularne jest granie heavym taktyką "uderz i wycofaj się na chwile" , nie jest powiedziane że to grubas ma zajmować punkt.

ArtiKox :D
Młody Headcrab
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: artikox

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 14:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

FILIP22 napisał:

Implikując że pojedynek hewich polega na tym kto pierwszy rozkręci minigun, aha. I za bardzo nie rozumiem tego tekstu, w punktach ?

Poza tym nie napisałem że nim wymiatam, uważam po prostu że żeby go ogarniać to nie trzeba być dobrym, tylko parę taktyk ogarniać (i mieć mikrofon i meda), ale to nic w porównaniu np. do [wstaw dowolną klasę] albo chociażby [wstaw dowolną klasę]. Hewiego tylko wtedy biorę gdy reszta teamu nie ogarnia i ktoś musi być główną siłą w drużynie (jak nie ma hewiego).

Wiem że trochę się spóźniłem z odpowiedzią, ale nie chodziło mi o duela heavy vs heavy. A nawet do tego potrzebne są pewne umiejętności poza rozkręceniem działka. A o to "pobicie Marcosa" to mi chodziło bardziej o mecz. Żeby tak kosić innych jak on z medykiem to naprawde trzeba mieć skilla. Nie wystarczy trzymać m1 i machać we wszystkie strony, uwierz. To że nim nie wymiatasz jak sam napisałeś to nic nie wnosi. Napisałem to abyś zobaczył jak ciężko jest takiego marcosa zabić. Wiem że są inne klasy które o wiele bardziej wymagają skilla, ale to nie zmienia faktu że każdy przy spotkaniu z marcosem odrazu spierdziela Bardzo szczęśliwy

Sorcerer napisał:
Jak można zhackować GG?

Joz napisał:
Wystarczy mieć hasło do konta
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
FILIP22
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 14:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Wiem że trochę się spóźniłem z odpowiedzią, ale nie chodziło mi o duela heavy vs heavy. A nawet do tego potrzebne są pewne umiejętności poza rozkręceniem działka.

Róg na mapie, spotykają się dwóch hewich, słucham tych umiejętności poza kto pierwszy rozkręci (pomijam ubery i kryty).

Cytat:
To że nim nie wymiatasz jak sam napisałeś to nic nie wnosi

Nie napisałem że nie wymiatam, specjalnie żeby nie było że się przechwalam :>

Cytat:

Póki G.R.U nie będzie wprowadzone do meczów (a nie będzie raczej) to możemy się kłócić w nieskończoność, ja uważam że baardzo zmienia.

trzciną zaledwie tylko kołysze.
Młody Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 15:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

FILIP22 napisał:
Róg na mapie, spotykają się dwóch hewich, słucham tych umiejętności poza kto pierwszy rozkręci (pomijam ubery i kryty).

1. Ocenienie sytuacji. Przeciwnik ma brassbeasta? Ma więcej życia? Ma medyka? Atakują mnie inne osoby? Jeśli warunki są niekorzystne to warto spróbować uciec, bo przegrana to i tak już formalność.
2. Rozkręcanie działka przed wyjściem zza rogu. Można się spodziewać że przeciwnik tam jest, a gdy jako pierwsi mamy rozkręcone działko to szansa na wygraną wzrasta.
3. Stale monitorować swoje HP. Jeśli nam ubyło to zjedz kanapke, zawołaj meda, poszukaj aptek (to akurat przed pojedynkiem).
4. Najważniejsze! KUCANIE! Może się to wydawać idiotyczne, ale poprzec kucnięcie nie dość że jesteśmy stabilniej ustawieni w jednym miejscu, to jeszcze powierzchnia naszego ciała się zmniejsza. Zanim przeciwnik zdąży skierować działko na dół to już straci sporo HP.
5.Wyskok zza rogu. Gdy nagle wyskakujemy, a nie wychodzimy powoli to zyskujemy element zaskoczenia. Nawet jeśli wróg ma już rozkręcone działko to i tak już zyskujemy kilka cennych setnych.

Jak sam widzisz jest dużo pierdół które na pierwszy rzut oka są... no... pierdołami Bardzo szczęśliwy Ale gdy się wszystkie połączy do kupy i ktoś ogarnięty z nich będzie korzystał to życzę powodzenia w pojedynku.

Sorcerer napisał:
Jak można zhackować GG?

Joz napisał:
Buhen
Meet the Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 15:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Artikox, jak dla ciebie takie coś to już są rzeczy wymagające umiejętności (wystarczy po prostu myśleć jak się gra, ale patrząc na ludzi na pubie to faktycznie jest ciężka do opanowania umiejętność...), to nie chcę widzieć jak grasz innymi klasami. ;o

Zresztą, połowa tych rzeczy, które wymieniłeś tyczy się wszystkich klas, więc tym bardziej twojego posta nie rozumiem.
FILIP22
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 15:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
5.Wyskok zza rogu. Gdy nagle wyskakujemy, a nie wychodzimy powoli to zyskujemy element zaskoczenia. Nawet jeśli wróg ma już rozkręcone działko to i tak już zyskujemy kilka cennych setnych.

To jest podstawa, lulz, już o takich rzeczach nie warto mówić bo każdy to zna.
Cytat:
2. Rozkręcanie działka przed wyjściem zza rogu. Można się spodziewać że przeciwnik tam jest, a gdy jako pierwsi mamy rozkręcone działko to szansa na wygraną wzrasta.

Dalej mówisz o rozkręcaniu... mówiłem że oprócz tego.
Cytat:
4. Najważniejsze! KUCANIE! Może się to wydawać idiotyczne, ale poprzec kucnięcie nie dość że jesteśmy stabilniej ustawieni w jednym miejscu, to jeszcze powierzchnia naszego ciała się zmniejsza. Zanim przeciwnik zdąży skierować działko na dół to już straci sporo HP.

Jedyna sensowna rzecz, w 100% zgadzam się z tym. Czasem się naprawdę przydaje.

Reszta to sytuacyjne rzeczy, mi chodziło o samo spotkanie.

BTW do Buhena : GRU daje jeszcze możliwość wyższych i dalszych skoków, czasem się to przydaje, czy to na turbinie żeby brać HP przy intelu (to średnie) czy na dustbowlu 1 etap aby przeskoczyć przepaść i zaskoczyć przeciwników. ( http://tf2wiki.net/wiki/File:Dustbowl_s1c2.jpg - nie widać tego na screenie, jest to dokładnie nad scoutem, łatwo chyba se wyobrazić o co mi chodzi), już nie mówiąc o capowaniu ostatniego punktu na Cp_steel skokiem na punkt po rozpoczęciu rundy.

Podsumowując GRU : Jedyna słuszna alternatywa dla KGB i Pięści ze stali (chociaż uważam że one są słabe). Bardzo przydaje się ta szybkość np. żeby na uberze gdzieś (do działka?) podbiec.

Buhen
Meet the Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 15:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No, to logiczne skoro zwiększa się prędkość, ale nadal niewiele to zmienia. HWG po prostu szybciej przenosi się z punktu A do punktu B, nadal jednak jest zmuszony przyjmować ciosy jeśli chce atakować, bo porusza się jak żółw.

Szybkość w TFie jest chyba najistotniejsza, heavy nigdy nie będzie szybki jak scout, ani nie będzie latał jak sold albo demo, dmg też nie będzie wiekszego zadawać ani nie będzie miał większej przeżywalności. GRU naprawdę niewiele zmienia.
Młody Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 15:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Buhen napisał:
Artikox, jak dla ciebie takie coś to już są rzeczy wymagające umiejętności (wystarczy po prostu myśleć jak się gra, ale patrząc na ludzi na pubie to faktycznie jest ciężka do opanowania umiejętność...), to nie chcę widzieć jak grasz innymi klasami. ;o

Te! No sorry! D: F22 chciał odemnie wszystkie inne ważne rzeczy poza rozkręcaniem działka to mu je podałem. Wiem że są one oczywiste, ale jakoś nikt poprzednio o nich nie wspomniał. Do tego nie uwierzycie ile razy widzę heavyaka który chodzi non-stop z rozkręconym działkiem i powoli wyłazi zza rogu. Aż chce się takich zabić Rozzłoszczony

PS najbardziej kocham jak heavy wychodzi z wąskiego korytarza wiedząc że ma przed sobą sticki, ale ma jakąś dziwną nadzieję że je rozwali Bardzo szczęśliwy

EDIT: No ok, to też się wam wtrącę do tej dyskusji o GRU Język Ja ich tam tylko używam do szybszego przedostania się z miejsca A do B. No chyba że zbieram z medykiem na ubera, wtedy je wyjmuje i stoje. Zawsze ten uber szybciej przyjdzie.

Sorcerer napisał:
Jak można zhackować GG?

Joz napisał:
FILIP22
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 21:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Buhen napisał:
No, to logiczne skoro zwiększa się prędkość.

Akurat WYŻSZY skok nie ma nic wspólnego z prędkością :3 Chodzi o ubywające HP, jak zabiera ci 6 HP to leciutko do góry lecisz, trochę praktyki i to się ogarnia.
http://www.youtube.com/watch?v=iU0mAFtG_iY
http://www.youtube.com/watch?v=UPC3hK9j7jI

Masz tu przykłady.

Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Czw Maj 12, 2011 13:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ehe, to ja się wpieprzę do tematu mówiąc, że moją ulubioną klasą jest Heavy. Albo Spajczyk, ale mniej.

Świeży Headcrab

PostWysłany: Sob Maj 14, 2011 22:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

a ja najbardziej lubię snaja i pyro
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Grzywa
Świeży Headcrab

Steam ID: grzywa14

PostWysłany: Pon Maj 23, 2011 23:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A moje ulubione klasy to sold i demo.
(Also witam wszystkich here)
Dexter01
Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 17:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ArtiKox Bardzo szczęśliwy napisał:
FILIP22 napisał:

Implikując że pojedynek hewich polega na tym kto pierwszy rozkręci minigun, aha. I za bardzo nie rozumiem tego tekstu, w punktach ?

Poza tym nie napisałem że nim wymiatam, uważam po prostu że żeby go ogarniać to nie trzeba być dobrym, tylko parę taktyk ogarniać (i mieć mikrofon i meda), ale to nic w porównaniu np. do [wstaw dowolną klasę] albo chociażby [wstaw dowolną klasę]. Hewiego tylko wtedy biorę gdy reszta teamu nie ogarnia i ktoś musi być główną siłą w drużynie (jak nie ma hewiego).

Wiem że trochę się spóźniłem z odpowiedzią, ale nie chodziło mi o duela heavy vs heavy. A nawet do tego potrzebne są pewne umiejętności poza rozkręceniem działka. A o to "pobicie Marcosa" to mi chodziło bardziej o mecz. Żeby tak kosić innych jak on z medykiem to naprawde trzeba mieć skilla. Nie wystarczy trzymać m1 i machać we wszystkie strony, uwierz. To że nim nie wymiatasz jak sam napisałeś to nic nie wnosi. Napisałem to abyś zobaczył jak ciężko jest takiego marcosa zabić. Wiem że są inne klasy które o wiele bardziej wymagają skilla, ale to nie zmienia faktu że każdy przy spotkaniu z marcosem odrazu spierdziela Bardzo szczęśliwy

U mnie oczywiście soldier Uśmiechnięty Lubie pykać wszystkimi klasami, ale najlepiej gra mi się soldierem i wcale źle mi nie idzie ;]

Tak przy okazji to cześć. Aha, Arti, tu coś fajnego w związku z twoim postem (ważne masz podkreślone.
http://imageshack.us/photo/my-images/200/beztytuuxhb.png

Młody Headcrab

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 18:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

DOMINACJA MARCOSA?! TO NIEMOŻLIWE! Albo masz haxy albo babcia grała na koncie Marcosa. Innego logicznego wytłumaczenia nie ma.

Sorcerer napisał:
Jak można zhackować GG?

Joz napisał:
DrQ
Młody Headcrab

Steam ID: DrQ260
Xfire: Majormorowy
PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 19:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ArtiKox Bardzo szczęśliwy napisał:
DOMINACJA MARCOSA?! TO NIEMOŻLIWE! Albo masz haxy albo babcia grała na koncie Marcosa. Innego logicznego wytłumaczenia nie ma.

Idź sobie lepiej ulżyj, bo odnoszę wrażenie, że zaraz nie wytrzymasz.
Max
Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Czw Cze 09, 2011 20:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Widzę że przez Marcosa powstaje następny kult.

lol.
maloney
Świeży Headcrab

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 23:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja bardzo lubie grać Skautem.. tylko uprzedzam, że to nie jest łatwa postać trzeba mieć wyczucie, dobrą myszke przede wszystkim, refleks jeśli masz zamiar toczyć bój np. z Heavym, Soldierem, Demomanem Oprócz tego lubie grać Spy`em (mój rekord zabitych w jednej rundzie 14, w tym 12 dźgnięć w plecy ) oraz Soldierem Staram się grać wszystkimi klasami po równo.. nie raz mnie najdzie na to, aby grać Heavym itp ale te 3 klasy, które wymieniłem to moje TOP3

Świeży Headcrab

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 09:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja uwielbiam grać Pyro albo Soldem :3

http://smierc.org - data śmierci
Shirayo
Świeży Headcrab

Steam ID: andre931402165

PostWysłany: Sob Sie 06, 2011 19:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Snajper4Ever :3

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: