Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Co z ta scena? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Parabola
Headcrab który daje
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 16:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Tak, tylko że jakieś elo pro pseudo debile z niemiec wbijają na serwer i czyhają przy naszym spawnie żeby sobie fraga zdobyć. Gdzie są admini?

(...)

Nie na tyle kiepscy jesteśmy bo tak robili jak byłem razem z nimi w drużynie.

Kłopoty czytania ze zrozumieniem? Napisałem, mimo że byłem razem z nimi w drużynie to tego nie tolerowałem. Zief

Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 16:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Chodziło mi raczej o to, że mówi się "kłopoty czytania ze zrozumieniem"...
Poza tym, jeśli "zief" ma oznaczać ziewanie, to popełniłeś błąd ortograficzny.

Traktujesz grę zbyt serio. Przez poglądy podobne do Twoich potem na serwerach CS'a są głupie pluginy, który nie pozwalają wejść do cudzej bazy, etc.

Headcrab który daje

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 17:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

lol, nie traktuję gry zbyt serio tylko po prostu chciałbym żeby rozgrywka TEAM Fortress była jak najbardziej fair play i tyle.

Cytat:
Poza tym, jeśli "zief" ma oznaczać ziewanie, to popełniłeś błąd ortograficzny.

A nie uczyli cię czegoś takiego jak ironia?

W sumie zbyt duża z ciebie indywidualność i twoje zdanie musi być zawsze ostatnie. Żeby nie było, prowokatorem to ja nie jestem. Wyluzuj gatki i już spokój.

Headcrab 4 dead

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 20:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

forest napisał:
lW sumie zbyt duża z ciebie indywidualność i twoje zdanie musi być zawsze ostatnie. Żeby nie było, prowokatorem to ja nie jestem. Wyluzuj gatki i już spokój.

Lol. Widać w ogóle mnie nie znasz, skoro piszesz takie głupoty. Tylko rzuciłem myśl, a Ty od razu awantury robisz, jakbym Ci matkę obrażał.
Cytat:
A nie uczyli cię czegoś takiego jak ironia?

Uczyli, uczyli, ale dla mnie to błąd ortograficzny, a nie ironia.

Dobra, żeby nie było zbyt długiego offtopa. Jakby już ta scena ewentualnie była, to na Valvowskich mapach, czy jakichś własnych?

Ślepy headcrab

Steam ID: blindvampire

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 21:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pewnie oficjalnych, tym bardziej, że mają wyjść jakieś nowe. Przede wszystkim są one dopracowane i popularne.

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 21:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

po co ten offtop? kampienie przy spawnie jest lamerskie. obowiazuja pewne zasady ktorych powinno sie przestrzegac. na innych scenach sk jest zabronione i nagradzane kickiem/banem. tak samo jak w cs zabronione jest raszowanie tak samo w tf2 powinno sie zabraniac sk.

Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 22:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

pvO napisał:
po co ten offtop? kampienie przy spawnie jest lamerskie. obowiazuja pewne zasady ktorych powinno sie przestrzegac. na innych scenach sk jest zabronione i nagradzane kickiem/banem. tak samo jak w cs zabronione jest raszowanie tak samo w tf2 powinno sie zabraniac sk.

Stąd ten offtop, że kolega najwyraźniej nie potrafi zrozumieć, że nie wszyscy myślą tak jak on. Mi tam nie przeszkadza jak ktoś sk'uje albo raszuje. Jeśli druga strona jest dobra, to nawet najbrudniejszą taktykę rozwali celnym strzałem.

Dobra, ale skończmy to wreszcie, bo to nie ma sensu.

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 22:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

nie wazne czy pierwsza strona jest dobra czy zla, sk jest poprostu wkur...denerwujace. bo jezeli ktos stoi pod respem i czeka na wylatujacych ludzi tzn ze jest lamka i inaczej pkt nie umi zdobywac

Parabola
Headcrab który daje

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 23:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

pvO napisał:
nie wazne czy pierwsza strona jest dobra czy zla, sk jest poprostu wkur...denerwujace. bo jezeli ktos stoi pod respem i czeka na wylatujacych ludzi tzn ze jest lamka i inaczej pkt nie umi zdobywac

Wyrwałeś mi to po prostu z ust Uśmiechnięty

Meet the Headcrab

Steam ID: Viroos433 / Zlewozmywak_kamikaze

PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 23:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

pvO napisał:

Ja się z tym nie zgadzam. Uważam to za jeden ze skuteczniejszych sposobów na powstrzymanie przeciwnika i wcale to nie jest to takie łatwe. Jak ktoś jest dobry, to załatwi "okupującego" respa. Nie mam nic przeciw takim akcjom, zwłaszcza, że na niewielu mapach jest to możliwe.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 11:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Suriv napisał:
pvO napisał:

Ja się z tym nie zgadzam. Uważam to za jeden ze skuteczniejszych sposobów na powstrzymanie przeciwnika i wcale to nie jest to takie łatwe. Jak ktoś jest dobry, to załatwi "okupującego" respa. Nie mam nic przeciw takim akcjom, zwłaszcza, że na niewielu mapach jest to możliwe.

No właśnie.. i o to była cała awantura Gordon przewraca oczami

Organizatorzy przewidują jakieś zasady w stylu "zakaz sk", po tej epickiej awanturze Bardzo szczęśliwy?

Stary Headcrab

PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 15:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

pvO napisał:

Na takich Demo lub Pyro działają niezwykle skutecznie Uśmiechnięty

BTW. Wpadajcie na serwer neozdrady, mam tam admina xD
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
torm
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Gru 19, 2007 01:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

dawno tu nie zaglądałem a tu takie ciekawe rzeczy się dzieją Oczko

przepraszam, że odwołam się to trochę starszych postów. serwis teamfortress.pl powstał dawno dawno temu kiedy większość z was mówiła na chleb 'bep' a na księdza zorro Oczko ja sam wtedy jeszcze jechałem na modemie 36k ( a i tak chodził na 18, takie były kable ) więc, nie mówcie mi, że to młody serwis Uśmiechnięty

Ktoś napisał, że fajnie było by tworzyć scenę z [url]teamfortress.pl[/url], jestem jak najbardziej za. W zasadzie już z qam'em rozpoczęliśmy współpracę ale widzę, że aby z nim coś ustalić trzeba go zaciągnąć do Balbinki na piwo i kebab inaczej nie da rady Uśmiechnięty Oczekujcie szczegółów niebawem.

Sama scena się rozwija i będzie rozwijać się szybciej. Po pierwsze nareszcie przebiliśmy się na googlach na no1. w "team fortress 2". Po drugie po świętach pojawi się dużo więcej graczy jako, że OB znajdzie się pod niejedynym drzewkiem Uśmiechnięty Zaczynaliśmy intensywną pracę we wrześniu i od tego czasu liczba odsłon strony wzrosła o 1000%. Tylko w ostatnich dniach mieliśmy skok o prawie 40% UU w górę. Jeśli tylko znajdą się chętni aby pomóc w skupianiu społeczności TF2 w Polsce w jednym miejscu to będzie na prawdę nieźle Uśmiechnięty

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat